Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire undorító, ha pöttyös a lábam?

Figyelt kérdés

Jön a nyár és meleg van. Szeretek szoknyát és rövidnadrágot hordani, már azért is mert szépek a lábaim+ megsülök nadrágban. Viszont nagyon zabvar, hogy akármit csinálok a lábammal, mindig pici sötét pöttyök vannak (a lábszáramon, gondolom szőrtüszők). Messziről nem látszik, de engem nagyon zavar. Mindig attól félek, hogy mindenki azt nézi és undorodik tőlem.

Szerintetek mennyire visszataszító, még ha szépek is a lábaim?


2013. ápr. 28. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
"A pöttyös az igazi."
2013. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nemhinném hogy azt nézik, de ha nagyon zavar vegyél alá harisnyát:) én is szoktam,. bát én azért mert nagyon fehér vagyok:/
2013. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A gyanta tövestől kitépi! :) Nem marad fekete szőrtüsző, ami átütne a fehér bőrön.
2013. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de a harisnyával is az a bajom, hogy meleg :(
2013. ápr. 28. 14:37
 5/12 A kérdező kommentje:
mindent próbáltam, de mégis ilyen:/ azért köszi:)
2013. ápr. 28. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:

napozz ,barnulj

de nem undorító így látatlanban se!!!!

2013. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

cukorgyantát próbáltad már?

Amúgy szerintem ha annyira nem látszódik, akkor nem baj.

2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is csupa fekete pötty,az erős szőröm miatt.én se tudok mit csinálni vele,kivéve talán a napozás.
2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, szerintem megpróbálom azt a cukros dolgot :D a napozás az kicsit segít rajta, mostanában ebben bízom :)
2013. ápr. 28. 15:01
 10/12 anonim válasza:
nekem érdes bőröm van és nem foglalkozom vele mert nem tudok vele mit csinálni... akinek nem tetszik nem néz oda
2013. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!