Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páwa tinifiúkból normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páwa tinifiúkból normális felnőttek lesznek?

Figyelt kérdés

Tegnap jártam az ilyenek egyik gyűjtőhelyén (Mammut), és esküszöm, egy-két fiú kivételével csak ilyeneket láttam. Persze tudom, rossz helyen voltam, és tudom, hogy rengeteg normális fiú is van... De én már letettem róla, hogy most pasizzak, annyi elrettentő példát láttam.

Szerintetek ezek páwa gyerekek normálisak lesznek majd egyszer?

17L


2013. ápr. 21. 14:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
De téged komolyan ilyen takony emberek véleménye izgat?
2013. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

akik nem mutogatják magukat azok otthon kockulnak :D pl én

De majd ha jobb lesz a testem, és ha nem lesz bnőm... bepávulok én is :D

f19

2013. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a páwaság is mind a sulis gyerekek stlíusa. Vannak ilyen középsulis dizáynok minden korszakban. Ezek tipikusan azok a stílusok, amiket kinőnek ,leraknak 20 éves kor felett. Főiskolán, egyetemen már cikinek számítanak, meg a kutyát nem érdekelnek. Ez az iskolás közösségben a rajság szimbolumai aktuálisan. Pont úgy ahogy 10 -15 évvel ezelőtt a trottyos xxl es fubu meg ecko rapper lazagatyák meg a mezes pólók voltak a divatosak az ilyen közegekben. Mára már az egy kész röhely tárgya, kutya nem hordja, kikopott nyomorékság. Max egykét retartdált rekedt meg azon a szinten. Ahogy az is kikopott ,ez is ki fog. MEg ahogy a nők is rájöttek,hogy az ületepes seg gű basagatya a kutyának nem tetszik, eyg nevetséges nyomorék viselet, azóta szinte teljesen el van tünve a köztudatból is, az utóbbi fél éveben már szinte egyetlen ilyet se láttam.

Ezek a bóhóc öltözékek csak egy tini közegben való feltünősködést szolgálnak, idővel mind eltünnek. Nem kell aggódni ,lesz még ennél is röhelyesebb tíz év mulva.

A 70 es években meg abban a nagyon széles aljú trapézgatyákban jártak a palik bajusszal meg gombafrizurával pöttyös ingben, az volt akkor a rajság. minden korszaknak megvannak a gagyi szélsőségei.

2013. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!