Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek ribancnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek ribancnak? Mondjátok meg nekem.

Figyelt kérdés
Miért lennèk ribanc attol,hogy beszélek egy olyan fiúval akinak van barátnője.?? Most a fél suli azthiszi,hogy én kikeztem avval a fiúval. Közbe sehol semmi. Nem is tetszik nekem. Vagy a mai világba az olyan fiúval már nem is lehet beszélni akinek kapcsolata van??!!!!!!

2013. ápr. 20. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A tinik az egyik legkegyetlenebb állatfaj. Ez van sajnos, majd kinövik. Addig meg nagy levegő, számolj tízig, és sz@rd le őket! ;)
2013. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak beszélgettél,az nem nagy dolog.Ha ki kezdtél vele,az más,akkor az vagy.
2013. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
"mai világbaN" a rákért hagyjátok le folyton azt a rohadt N betűt. ezt nem tanítják az iskolában? amúgy meg valósziüleg ez csak egy ok, hogy leribancozzanak, de már jóval előtte is utáltak a többiek. hidd el, ha a barátjuk lennél, akkor még azt is elnézték volna, hogy lefekszel a sráccal, és mást okolnának.
2013. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Buta tinik. Majd felnőnek, és kinövik.
2013. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maaajd kinövik, de én is arra tippelnék hogy már előtte is bajuk volt veled és most találtak indokot is.
2013. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Polipop ***** válasza:
Háát... Miért kellett beszélned egy fiúval, akinek van barátnője? Mellesleg igaza van az előtted szólóknak, itt valószínűleg más a probléma.
2013. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert buták.
2013. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel a srac irogat nekem legyek bunko es ne valaszoljak neki?! Attol mert van baratnoje ?!:dddd keszvicc.
2013. ápr. 20. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyenek a tizen évesek... én mondjuk nem de a többit nem embernek nevezném inkább valami félre sikekerült fajnak...
2013. ápr. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!