Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne korrekt dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne korrekt dolog összejönni a "tanárommal"?

Figyelt kérdés
voltaképp még nem tanár, hanem doktoráns hallgató, emelett gyakorlatvezető. 25 éves, és 21 múltam, és elhívott randira. de mégis 5 kreditnyi jegyem függ tőle, szóval nem tudom... mondtam neki h talán meg kellene várni a félév végét, de azt mondta, ő már most is szeretne velem lenni :) mi a véleményetek?
2009. szept. 24. 23:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek
2009. szept. 25. 12:01
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Én nem várnám meg a félév végét,szerintem nyugodtan találkozzatok,az sem törvényszerű,hogy utána valóban járni fogtok,lehet lesz egymásban valami ami ellenszenves stb:)

Ha pedig összejöttök(amihez én nagyon szurkolok:)),akkor is mond meg neki,hogy nem szeretnéd,hogy kivételezzen veled,úgy ahogy előttem írták.A suliban meg nem kell félév végéig nyilvánosan mutatkozni:)Ennyi:)Azért az 5 kredit már tényleg sok szóval fontos tárgy lehet,de tényleg ha úgy van akkor buktasson meg,ne kivételezzen mert akkor nem lesz csoda ha összesúgnak:)


Hajrá hajrá:)

2009. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem előbb végezd el az egyetemet,mert ha meg tudják,hogy több van köztetek,mint tanár-diák kapcsolat,akkor neki az állásába kerülhet,téged pedig kirúghatnak.vagy ha nagyon akarod,és nem tudsz várni addig,akkor találkozzatok titokban,de tényleg csak ugy találkozzatok,ha biztos,hogy nem lát meg senki,ezt biztos ő is megérti
2009. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
felnőtt emberek vagytok mind a ketten...miért ne?
2009. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 StephanieXx ***** válasza:
Titokban:))
2010. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!