Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne korrekt dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne korrekt dolog összejönni a "tanárommal"?

Figyelt kérdés
voltaképp még nem tanár, hanem doktoráns hallgató, emelett gyakorlatvezető. 25 éves, és 21 múltam, és elhívott randira. de mégis 5 kreditnyi jegyem függ tőle, szóval nem tudom... mondtam neki h talán meg kellene várni a félév végét, de azt mondta, ő már most is szeretne velem lenni :) mi a véleményetek?
2009. szept. 24. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
randizz vele nyugodtan, de egyértelműen tisztázzátok hogy teljesen független ami veletek történik és ami az egyetemen.
2009. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
nem, nem független. azt ajánlom, majdha végeztél az egyetemmel, max akkor.
2009. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:O az még 3 év (jó esetben)... fél év múlva már nem lesz ilyen tárgyam (ha átenged a srác vhogy;)... akkor csak nem gáz, ha már nem a tanárom.

de addig is várni -.-" nagyon megkedveltem és nem akarom h találjon vki mást helyettem :(

2009. szept. 25. 00:54
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem táplálok kapcsolatunkba túl sok érzelmet, fiatal vagy még.


Dr. Szalai Márton

2009. szept. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

tessék? mmmint 21 évesen fiatal vagyok a randizáshoz?

vagy ahhoz, hogy szeressek valakit?

nem értem ezt az utolsó kommentet... hisz gyakorlatilag felnőttek vagyunk már... ha nem lenne ez az alá-fölé rendelt helyzet, már rég nem ott tartanánk h próbálunk kompromisszumra jutni ezt illetően. persze akkor nem is ismerném :)

de most mégis, akkor mihez vagyok fiatal?

2009. szept. 25. 01:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a félév végét!!!
2009. szept. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a tanév végét várd meg.

mert ha félévig vársz csak, és utána zsupsz bele, akkor pusmogni fognak a hátad mögött.

de a félévet MINDENKÉPP várd meg, mert még a végén a "tanár úr" munka nélkül marad.

2009. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz Dr. Szalai Mártonnal, mindenhová sületlenségeket ír:D

a félév végét szerintem is előnyös lenne megvárni. De ha nem bírtok magatokkal, akkor úgysem fog összejönni:)

2009. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem az egyik barátnőm ugyanígy járt,gyakorlaton ismerkedtek meg a srác elkérte a számát és találkoztak sulin kívül. Megbeszélték, hogy nem lesz semmiféle kivételezés, ha nem tudja az anyagot akkor Ő is 1-est kap ahogy a többiek(azaz mi). Össze is jöttek, a leányzónak, hogy hozzátegyem elsőre nem is sikerült az illető tantárgy:D és azóta kb 2éve együtt vannak:) Szóval ha tényleg vonzódtok egymáshoz meg lehet oldani okosan:)
2009. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a "tanárommal" járok, aki segédtanár volt az iskolában. Működik, randizz vele!
2009. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!