Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a pasiknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a pasiknak, hogy hülyítik a nőket miközben van nekik barátnőjük?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vadászösztön, és önmaguknak valo bizonygatás hogy ök Férfiak.
2013. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, és ráadásul a pasik többsége poligám. Lenne, legszívesebben... :)
2013. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na nem mintha ugyan ezt bizonyos nők nem játszanák meg...
2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag magatoknak köszönhetitek ezt, ugyanis ezekhez a típusú pasikhoz vonzódtok, mert izgalmasabbak. Itt vagyok én is, tipikus jófiúként, szeretném és tisztelném a barátnőmet, mégsem kellek senkinek, mert rusnya vagyok. :)
2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert szeretik azt hinni,hogy nem csak egy embernek kellenek,és ha a lánnyal már nem működne,vissza tudna menni abba a "helyzetbe",ami azelőtt volt,hogy jártak.


DE lehet,hogy a lányok képzelődnek túl sokat,és bemagyarázzák,hogy aki kedves csak velük,az hülyíti is őket. Mert talán ellenkező neművel nem lehet jófejnek lenni vagy egyáltalán tartani a baráti-ismerősi kapcsolatot,ha van barátnő? Most képzeld el,milyen az,ha van egy srác,akivel jóban vagy,lesz barátnője,és teljesen elfordul tőled,mert "van barátnőm,és nem beszélhetünk". A legrosszabb,amit tehetsz,ha börtönt csinálsz a kapcsolatból. Mindenkinek van saját,külön élete,és azzal is kell foglalkozni,nem csak egy emberrel,akkor is,ha foglalt az illető. Amíg az az egy ember van a másiknak első helyen,amíg azt az egyet látja a legtökéletesebbnek maga mellé,amíg annak az egy embernek enged csak meg olyant,amit más csajoknak nem,nem kell aggódni. Majd ha mást fogdos,másnak bókol ezerrel,más kezét fogja,és mással többet van,mint azzal,akivel jár,na akkor lehet aggódni. Addig fölösleges. Én se tudnám elviselni,ha ennyire korlátoznának.

2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolják,ezzel a viselkedéssel visszaigazolást kaphatnak arról,mennyire jó pasik.
2013. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nekem szinkronban egyszer votl talán két barátnöm de ezt sem nevezném piligám nak, mert a két lány maximum 2 honap fedésben votl egymással és ebben a két honapban amig az egyik alakulgatot szóval még semmi konkrét addig az elözö már fél éve halott volt és alig beszéltünk.

De ha csak azt nézzük hogy mikor szakitottam a lánnyal akkor bizony hivatalosan aa kapcoslatunk utolso két honapjában én egy lánnyal voltam és egynek udvaroltam...

szégyellem is magam rendesen... :)

2013. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként igaza van a fenti válaszolónak,aki azt írta,hogy a kedvesség a másik nem felé még nem feltétlenül hülyítést jelent,csak sokan többet látnak bele a dologba,és kombinálni kezdenek.
2013. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

En imadok ilyenkor flörtölni. Egyszerüen tök jo, mert nincs semmi szorongas, mert hat var otthon az asszony, barmikor kapok szexet ha kell, nincs semmi veszteni valom. Es tök jo "gyakorolni", es az egot is növeli.

VISZONT! Sosem adok felreerthetö jeleket, sosem hazudok, ha feljön a tema, elmondom, hogy kapcsolatban elek, mert ez csak egy jatek. Az mar a csaj baja, hogy felreerti es többet interpretal bele mint ami.

Persze en sem ezzel kezdem, de vicces nezni, hogy 10 perc utan szorong a csaj, mert latszik, hogy tetszem neki, de nem mer ilyet kerdezni es mar fejeben randizason gondolkozik.

Lehet, hogy genyosag, de lehet a csajnak is jo, mert naluk sem 100% mindig, hogy mit akarnak, sokszor eleg nekik egy kis udvarlas, de eszük agaban nem lenne randizni vagy hasonlo.


(plusz kicsit itt fordul a kocka, mert mi pasik ilyet millioszor ateltünk es feldolgoztunk, de csaj kiborul ha vele egyszer elöfordul)

2013. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!