Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam békén, vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam békén, vagy valami úton módon kérjek tőle bocsánatot, hogy ilyen helyzetbe hoztam, vagy valami mást kéne tennem?

Figyelt kérdés

A lány aki tetszik nekem, a fél osztálya előtt tudta meg, hogy tetszik, de ezt persze én nem így akartam vele közölni. Akkor azt mondta ,hogy más tetszik neki.

Előtte is, de még most is észre szoktam venni, hogy néha bámul, és ha valami szokatlant teszek akkor "felkapja a fejét".

Mostanában egy-két osztálytársa elkezdte piszkálni velem, például hogy mikor meglátnak egyből elkezdik hangosan mondani, hogy "jé, ott a pasid". Engem ez nem zavar, de nemtudom, hogy őt ez hogy érinti. Bűntudatom van, hogy miattam piszkálják. Mit tegyek?


2013. ápr. 16. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd békén.. ha akar valamit majd lép.
2013. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne is törődj velük, majd abbahagyják. most ez az aktuális szotri, de majd elfelejtik
2013. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!