Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kihúzni egy pasiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kihúzni egy pasiból hogy szerelmes? Hogy ne tagadja folyton büszkeségből?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szeret,de ő azt mondja hogy csak barátilag és nagyon ragaszkodik hozzám.De vannak olyan elszólásai,tettei ami egyértelmüen arra utalnak hogy szeret és még a srác anyja szerint is szeret!Sőt azok akik ismernek mind kettönket ugyanezt mondják!Bár egyértelmüen senkinek sem mondta még!Akár hányszor durván összeveszünk mindig kibékülünk,nem tud elengedni.Ha én rászánom magam nagynehezen hogy nem müködik a barátság nem enged!Akkor jön azzal hogy tudod hogy szeretlek,de miután rákérdezek hogy "úgy?" letagadja.Régebben együtt voltunk pár hónapot,de arra az időszakra is azt mondja akkor sem szeretett szerelemből.Bár akkor télleg nem is éreztem hogy úgy szeretett volna de most szinte biztos vagyok benne!Ő egy nagyon büszke,egoista srác.Már nem tudom mit kérdezzek tőlle,mondjak neki,csináljak vele,hogy bevallja végre hogy igen úgy szeretlek!Nem feltétlenül azt szeretném hogy újra együtt legyünk de legalább jó lenne tudni hogy télleg szeret!Én nagyon szeretem őt!Tudom hogy nem szeretne komolyabb párkapcsolatot,és azzal hogy bevallaná nem kötné lemagát.Segítsetek lécci!
2009. szept. 24. 12:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó tipp:) Volt már olyan hogy egy jól sikerült szex közben azt mondta "nagyon szeretlek":) De utána erre is azt mondta,"csak jól esett kimondani abban a percben"!:(
2009. szept. 24. 14:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy féltékenyé teszed:)
2009. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jobban ragaszkodik hozzám ha van valakim de nem féltékeny mert tudja hogy őt szeretem és elöbb vagy utóbb ugyis szakítunk a sráccal.:S:D Viszont ha ránézek az öccsére akkor utána mindig bunkózik meg beszólogat,szerintem rá féltékeny nem is kicsit:D Jó tipp köszi:D
2009. szept. 24. 15:00
 14/18 A kérdező kommentje:
Várom a további tippeket!:)
2009. szept. 24. 15:00
 15/18 anonim ***** válasza:
de, elolvastam minden kommentedet. az, h az anyukája azt mondja, még azt is jelentheti, h Ő szeretné, ha a fia szeretne, mert rendes lánynak tart. és azért írtam h a te korodban, mert az nem az én koromban van, csak az esetben, ha te is 25 vagy :P de mivel egy 25éves lánynak rendszerint nem ilyen problémái vannak, ezért feltételeztem h mondjuk még gimis vagy. és nem akartalak megbántani, utólag is bocsánat ezért. csak szerintem akár szeret, akár nem, csak az idődet pazarlod vele, ha nem juttok 1-ről a 2re.
2009. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem sértettél meg és én bocsi ha esetleg én tged igen:) már nem vagyok gimis:) valahogy ugy a gimi és a 25között:D köszi a válaszaidat:)))
2009. szept. 25. 19:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagold el. Legyen másik pasid, és áradozz róla neki, hogy mennyire jó fej, szexi, satöbbi, érezze, hogy ő háttérbe szorul. Ha tényleg "úgy" szeret, akkor az kikényszeríti belőle.

Ha még ez sem, akkor bukta.

2009. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ez menni fog!!!:DD
2009. szept. 27. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!