Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kihúzni egy pasiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kihúzni egy pasiból hogy szerelmes? Hogy ne tagadja folyton büszkeségből?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szeret,de ő azt mondja hogy csak barátilag és nagyon ragaszkodik hozzám.De vannak olyan elszólásai,tettei ami egyértelmüen arra utalnak hogy szeret és még a srác anyja szerint is szeret!Sőt azok akik ismernek mind kettönket ugyanezt mondják!Bár egyértelmüen senkinek sem mondta még!Akár hányszor durván összeveszünk mindig kibékülünk,nem tud elengedni.Ha én rászánom magam nagynehezen hogy nem müködik a barátság nem enged!Akkor jön azzal hogy tudod hogy szeretlek,de miután rákérdezek hogy "úgy?" letagadja.Régebben együtt voltunk pár hónapot,de arra az időszakra is azt mondja akkor sem szeretett szerelemből.Bár akkor télleg nem is éreztem hogy úgy szeretett volna de most szinte biztos vagyok benne!Ő egy nagyon büszke,egoista srác.Már nem tudom mit kérdezzek tőlle,mondjak neki,csináljak vele,hogy bevallja végre hogy igen úgy szeretlek!Nem feltétlenül azt szeretném hogy újra együtt legyünk de legalább jó lenne tudni hogy télleg szeret!Én nagyon szeretem őt!Tudom hogy nem szeretne komolyabb párkapcsolatot,és azzal hogy bevallaná nem kötné lemagát.Segítsetek lécci!
2009. szept. 24. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne erőltetni a dolgot. Mindenki akkor mondja ki, amikor szeretné. Kényszerből nem jó mondani, az már nem olyan. A dolog akkor a legvarázslatosabb amikor a másik magától mondja ki és nem azért mert tudja, hogy mi ezt szeretnénk hallani.
2009. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ha magától nem mond valamit az azért lehet meert nem akarja mondani, még ha úgy is van.

Ez esetben viszont azt gondolom, hogy ő azért nem mondja, mert valóban nem így érez, és esetleg te látsz a dologba többet.

Volt egy srác, anno akivel megállapodtunk, hogy csak szex. persze én belezúgtam. Bemutatott szüleinak, családjának, haverjainak, majd mikor hosszas huza-vona után rákérdeztem, hogy most mi van, elmondta, hogy emberileg nagyon szeret, jó velem lenni, tisztel és ezért mutatott be a családjának is, de nem szerelmes belém és nem is akar normális kapcsolatot. Békében egyszer csak elváltunk. Énis beleláttam, hogy szeret, holott ott voltak a jelek, amiből tudtam, hogy mégsem úgy áll hozzám, ahogy szeretném.

Szerintem te se erőszakoskodj, ne akarj belőle khúzni semmit, majd jön magától. Ha jön. Ha nem, azt is el kell fogadnod.

27

2009. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vedd tudomásul az ő akaratát. Ha nem akarsz tőle semmit, és ő sem, akkor miért akarod megalázni? Hagyd békén. Mond meg neki, hogy tudomásul veszed az akaratát, és ismerkedj másokkal. Ha tényleg szeret, a féltékenység miatt lépni fog.
2009. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De az a furcsa hogy nem csak én "látom bele" a dolgokat hanem más is úgy vette észre hogy szeret,jelen esetben akinek a véleményére ezzen kapcsolatban nagyon hallgatok a srác édesanyja aki szintén úgy vette észre úgy érzi hogy szeret a fia!Én nem akarom erőltetni csak finoman rávezetni hogy nyugodtan mondja ki ha így érez attól még nem köti le magát.
2009. szept. 24. 12:51
 5/18 A kérdező kommentje:
Volt már más párom azóta.Azokban az időszakokban mikor volt párom többet akart látni és többet mondta hogy szeret"barátilag".Neki is voltak azóta rövidebb kapcsolatai de csak szórakozik a lányokkal egyiket se veszi annyira komolyan.
2009. szept. 24. 12:53
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ne mássz rá én is voltam ilyen helyzetben és csak barátilag szerettem nekem is mindenki azt mondta hogy bele zúgtam. A végére már a sírba kergetett ezzel hogy őt szeretem. A végén megtaláltam a párom és akkor lesett teki hogy tényleg csak barátok.
2009. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

jó nekem is 20an mondták barátnők/barátok, mikor együtt lógtam egy sráccal h ááá szeret, biztos összejöttök, stb. de azért tudd h a barátnőid se mindig őszinték pl. egyik sem fogja a szemedbe mondani (még ebben a korban) h figy térj már észhez, csak hülyít téged, mert nem ő akar lenni az, aki megbánt (persze később rájön h inkább bántson meg akkor, minth később te koppanj).

én azt mondom, akármennyire is büszke egy srác, ha valakibe szerelmes, azzal másképp bánik, mint a többiekkel. teszem azt, ha szereti, akkor vele van. ha nincs vele, nem szereti, ne nyaggasd már ennyit, mert szerintem már nagyon unja...

2009. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
13:25-s!Te nem olvastad el a kommentjeimet és valószinü a kérdés alatti kommentet se rendesen!Köszönöm a válaszod de azt sem értem hogy azt írtad"a te korodba".Nem írtam a koromat!
2009. szept. 24. 13:47
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem csak a barátaink mondják ezt hanem a fiú anyja is!Ez már jelent valamit!Sőt konkrét dolgokat sorolt nekem hogy ő honnét gondolja,miért érzi így!:)
2009. szept. 24. 13:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Orális szex közben állj meg a vége előtt egy pillanattal, és kérdezz rá!
2009. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!