Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Férfiak! Leírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Leírnátok nekem, hogy mi az ami nagyon taszító/irritáló egy Nőben?

Figyelt kérdés
Belső esetleg Külső is...
2013. ápr. 13. 23:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Külső igazából nem nagyon jut eszembe - mármint nem volt szerencsém olyanhoz, aki ne adott volna magára kellő mértékben.


Na de belsőleg annál inkább...

Az anyagiasság nálam is dobogós - amikor pl. Facebookon megjelöltem az új munkahelyemet (egy meglehetősen jó nevű, illetve jól fizető nagyvállalat), akkor olyan kiscsajok is kívántak boldog névnapot, akiket csak látásból ismerek és két szót sem beszéltünk. Persze biztosan csak most jutott eszükbe, eddig csak mindig elfelejtették...

A hiszti meg a durcásság szintén - ha baj van, akkor úgy lehet megoldani, hogy elmondja mi a gond. Nem vagyok gondolatolvasó, tessék elmondani és megtaláljuk a megoldást.

Mások ok nélküli kritizálása, főleg megjelenés alapján - ettől egyszerűen falra mászok, képtelen vagyok elviselni.

2013. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Az IGÉNYTELENSÉG!!!


Például ha retkes a körme alja, zsíros a haja, suttyó módjára fogalmazza meg a mondanivalóját (igénytelenül), el van hízva mint egy sertés (ez is igénytelenség!), és ha undorítóan válogatja össze a ruhadarabokat, na meg ha polatlan. Kb ennyi, a LEGTASZÍTÓBBAKAT elmondtam.


F23

2013. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

A bagós nők engem is nagyon irritálnak. Büdösek, mocskosak, ócskák.

Műköröm ami még nagyon taszító, elképzelni sem merem, mennyi mocsok ragadhatott meg a körmei alatt.

Túl sok smink, fullasztó, csömör szar.


Nem szeretem a kioktatós, anyáskodós féle nőket, nem szeretem ha egy nő kultursznob, és ilyenekre feszít, hogy helyesírás, meg egyéb okoskodások. Persze nem legyen gyagyás nem ezt írom, csak ne legyen már olyan nagyon undorítoan kultursznob

Idegesítenek a "nekem alanyi jogon jár ez meg az mert hááát én vagyok a nőő" hozzáállású macáktól is hányok.

Ezek nem tudják hogy a helyük. Minimum egyenlő jogaik vannak mint a férfiaknak!

Legyen menő, öltözködjön minőségi jó cuccokban, de ne legyen ilyen téren sem olyan nagyon sznob, hogy lenézi azokat akiknek nincs pénze rá.

Taszít, ha nagyon kéreti magát, elérhetetlent játszik

Taszít ha től zárkózott, és az is ha túl nyitott.

Rettentően taszít, ha sok srácot hülyít egyszerre.

2013. ápr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

úr isten megnézném azt a gyereket aki azt írta hogy Külső:ha a cicagatyára nem vesz fel semmit és a fenekét mutogatja XD

-festett haj

-piercing

-tetoválás

-SMINK xd ez azér már tényleg durva XD ha talál olyan láyt aki nem sminkeli magát és ráadásul szép lány akkor megtapsolom vagy kitüntetem :D XD

2013. ápr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző, pegid vannak ilyenek! Én nyáron is találtam egy olyat, aki alig sminkelt, meg elképzeltem smink nélkül, és anélkül is nő feje van. Sok a selejt,akik smink mögé bujnak persze, de igenis vannak anélkül is szép természetes lányok is! Tanusíthatom tehát hogy nem mind szar a mázréteg nélkül.

Főleg hogy inkább ront a nőkön, mert ha előbb sminkben látod, akkor smink nélkül már fele annyira se fog teteszeni. Magukkal basznak ki!

2013. ápr. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

bagó nálam is visszataszító...

igénytelenség, antinööiesség

2013. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ha nyomul...


20 F

2013. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Külső: ha nem látni az arcát, csak a sminket

az alakjának nem ideális ruhát hord

Belső: engem hülyének néz vagy direkt játssza a hülyét

úgy viselkedik ahogy a ribancok szoktak (erről nem írok bővebben)

2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még 2 undorító dolog:


1) Ha fikázik

2) ha rasztás a haja!

2013. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%

Külsőre, ha kövér, ha lapos a segge, ha igénytelen.

Belsőre, ha hisz a természetfeletti dolgokban, ha érzéketlen, ha nyivákolós.

De amit egyszer átéltem, az volt a leg taszítóbb. Gyönyörű segg, megindulok utána, hogy valami ürüggyel leszólítom, aztán egyszer csak amúgy juhász módra kivágja a taknyát.

2013. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!