Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy sok nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok nőnek a sötét szemű és hajú férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy a szőke, vagy vörös hajú, kék szemű embereket rengetegen csúnyának tartják. Persze, vannak kivételek, szerencsére.
2013. ápr. 12. 09:42
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nekem a világoskék szemek jönnek be leginkább, természetes szőke, vagy természetes vörös hajjal.

A faji jellemzők szakértője vagyok.

2013. jún. 4. 13:48
 22/31 anonim ***** válasza:

Mert némelyik olyan ördögösen néz ki tőle, ezt nem tudom másképp leírni. A szőke haj, kék szem nekem sose volt ideálom, és nem is tetszett.

Aztán 14 évese koromban belezúgtam egy kék szemű, szőke hajú fiúba...ennyit erről.


De igazából, nem is a haj szín, szem szín, amit nézni szoktam tudattalan, hanem azt vettem észre, a markánsabb,

vesébe látós, érett vonásokkal rendelkező férfiak nagyon vonzóak számomra. Az is tetszik ha borostás egy kicsit.


Ha valaki babaarcú, és emellé szőke a haja, az bennem ártatlan, angyalkás benyomást kelt, hogy simogassam meg a buksiját, de ettől nem csúnyább, és vannak olyan nők akik ettől olvadnak el, és találják vonzónak.


A külső csak egy benyomás, ami a megismeréssel mint tudjuk, változik.

2013. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

En imadom a vilagos szemu fiukat. :)

(egy sotet haju, sotet szemu lany :) )

2013. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én nagyban ábrándozok arról, hogy szép, rézvörös göndör hajam legyen és mellé zöld szemek, szeplőkkel. Erre mim van? Diószín haj, mogyorószín szem, a szeplők legalább stimmelnek.

Pasiban is nagyjából annyira vagyok elnéző, mint magammal szemben (azaz, megvan, mi tetszik, de elfogadom, amit dobott a gép :D ). Nagyon vonzó számomra a sötét haj-sötét szem párosítás, de eddig több olyan barátom volt, akinek szinte fekete haja és világoskék szeme volt. És volt olyan is, akire illett a sötét haj-sötét szem párosítás. Most mégis egy olyan sráccal járok, akinek aránylag világosbarna a haja is és a szeme is inkább seszínű. És mégis szeretem, és ugyanúgy vonzódok hozzá és kívánom, mintha fekete haja és szeme lenne.

Azt nem tudom, miért ez a zsánerem, de tény, hogy nekem a szőke-kék szemű annyira nem jön be. Amikor ilyeneket látok, akkor valahogy sosem fordul meg a fejemben, hogy hú, de jól néz ki, vagy bármi. És ezt nem tudom sehogy sem megmagyarázni, hogy miért is.

2013. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
kék a szemem arcom csupa derű :D
2013. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem meg csak a sötét szemű és hajú nők jönnek be. Szőkék / kék szeműek egyáltalán nem.


F26 (zöld szem, barna haj)

2013. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen mindegy, láttam már olyan szőke kék szemű pasit, hogy a nyálam csorgott tőle *.*, és olyan barna hajú, barna szeműt, hogy szintén ez történt.

Fekete hajú-zöld szemű lány vagyok, többnyire szőkék voltak :D

2013. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal férfiasabb egy barna hajú és szemű férfi, nem tudom, miért. Nekem ez jön be:)
2013. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

06-10 22:09

Az egyik nagyapám vörös, göndör hajú, és szeplős volt. :)


Igen, egyébként sokat jelent az is, hogy mennyire férfias vonásai vannak az illetőnek.

2013. jún. 17. 23:02
 30/31 A kérdező kommentje:

Én sajnos, eléggé babaarcú vagyok, alig van valami ritka, pihés arcszőrzetem, de persze, borotválom... és nem karakteres az arcom, hanem inkább hosszúkás, de telt. Ráadásul, a sötét szem, és hajszínű vagyok. :(

(20/f)

2013. jún. 17. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!