Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményteke egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményteke egy lányról, akin tornacipő van? Nrm túl fiús?

Figyelt kérdés
Mármint nem mindig, hanem néha, mondjuk farmerral, stb.
2009. szept. 22. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vagányul nézne ki! A farmert ha nem ez az egyendivat szerinti seggretapadós eleve szeretem, nem tom h miért hiszik h az olyan frankó ha mindenhol testhezáll, járás közben így is látni az idomokat, szóval megőrülnék egy ilyen rendhagyó összeállításért. Mellé még megetne a farmerba valami komolyabb öv is, de nem az ilyen csili vili hülyeséggel teleaggatott, hanem kb mint amit a easy-motorosokon látni.
2009. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mármint konkrétan az a klasszikus testnevelés órára való cipő? Az inkább egy férfin gáz.

18/F

2009. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Le lehetett pontozni engem 35%-ra, de a helyzet akkor is ugyan az. Pár éve, amíg nem gyűrűződött be ez az "emo" a köztudatba, egy tornacipőben közlekedő emberre rávágták volna hogy hát ez valószínűleg egy "rokker". Most aki feketében van, aki vansben van, aki tornacipőben van, ne adj isten frufruja van, fekete haja rávágják hogy EMO. Sajnos nem lehet mit csinálni a köztudattal, de ezek az emberek már azokkal is előítéletesek, akiknek semmi közük nincs ehhez az új szenny mozgalomhoz. És amíg ennyire le vagyunk maradva, hogy egy tornacipővel kapcsolatban az merül fel a sötét embereknek hogy "tooornacipő?ja hát azt az emók hordanak" addig nem várok semmit Magyarországtól.


Hogy ne offoljak, a tornacipő ugyanúgy rajta van egy alteroson, egy rockeren, egy punkon, mint ahogy a mai emokon is. Csinos ruhával jó összeállításokat lehet csinálni, nem is értem miért téma az, hogy ki miben érzi jól magát. (És ennek függvényében beskatulyázzák egy adott helyre, ami igen csak demoralizáló.)


Köszöntem a lepontozásokat :D

2009. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szívesen. Pedig nem akartam. De annyira szépen kérted. :D
2009. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, nekem bőven elég hogy az ominózus hozzászólás eltűnt :D
2009. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!