Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy szégyellem, hogy érzelmes, gyengéd, jó fiú vagyok és igyekszem elrejteni ezt az emberek elől? Az igaz, hogy az érzelmes fiúkat nem szeretik a fiúk?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen fiú vagyok.és mindig csak lelki kukának vagyok jó.

17/f

2013. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
te buuzi állat
2013. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok 25/f
2013. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretik mert rányomják egyből a "búza vagy" bélyeget. Gondolom azért akarod elrejteni, mert nem igazán férfias tulajdonságok ezek. Én is valamiért személyesen néha bunkón viselkedem és viccelődök másokon meg stb, pedig marhára nem ilyen az igazi énem :D
2013. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, meg gyengének is érzem magam ettől, ezért is próbálom kiölni és szívtelen döggé válni, úgy könnyebb az élet.
2013. ápr. 11. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy meleg vagy ?
2013. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne öld ki. Tudni kell, hogy milyen társaságban és mikor kell ilyennek lenned :D
2013. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úristen, most látom, hogy rosszul írtam. :DD

Az igaz, hogy az érzelmes fiúkat nem szeretik a LÁNYOK? lenne. :D

2013. ápr. 11. 14:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked ezt elnézem,hogy rosszul írtad.Pista bácsi ;D
2013. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert birka! vagy belül. Egy átkozott marnivaló bírka a farkasok közt. Ez a tulajdonság ma már csak a kis perioikosz mocskok sajátja. Az életben pedig farkas törvények vannak, a gagyikat sehol nem szeretik.

Az hogy te nem horroron, hanem romanitkus szarokon szocializálódtál, attól még nem vagy király. MAx egykét szűzlánynál leszel menőmanó.

Érzelmes= gyenge. Érzéketlen emberek sokkal erősebbek, rezisztensebbek a külvilág sérelmeire.

Ne feledd, mindenki az ellenséged bizonyos mértékig.

Aki nem, az csak azért nem ,emrt valami érdeke fűződik hozzád. A többi mind vetélytárs, aki ki akar téged nyomni, hogy ő kapja meg a jót helyetted.

Szóval bujkálj, menekülj rejtegesd a gyengeséged, mert jajj lesz neked!

2013. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!