Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok egy spanyol futball-bíróba, miért van ez?!

Figyelt kérdés
Minden mérkőzését felveszem videóra, és többször visszanézem, pedig nem vagyok nagy foci-rajongó. 5 éve láttam egyszer és rögtön beleszerettem. Más is érzett már így, vagy csak én vagyok ennyire megzizzenve? Várom a válaszokat!!

2013. ápr. 8. 19:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Partjelzőbe? :D De nagy! :D


Kedves kérdező, azt kell mondjam hetero férfi létemre, végre egy nő, akinek normális ízlése van, férfi külsőre nézve.


(Ugyanis én vagyok a képen látható spanyol bíró; apám magyar, anyám spanyol. Jókatóóó Kívánakattó nékedó!)

2013. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, ha te lennél Carlos és végre 5 év után tudnánk beszélni :) Van ízlésem, az mit jelent? :)
2013. ápr. 8. 22:23
 23/28 anonim ***** válasza:
Ezen csak nevetni tudok. :)
2013. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Min tudsz nevetni?
2013. ápr. 9. 15:32
 25/28 anonim ***** válasza:

Én írtam, h normális ízlésed van. Arra utalok, h a legtöbb nő ugyanazért a nyálas szépfiúarcért bolondul, amit a média hipnotizál beléjük.


A te ízlésed viszont reális, sármos, férfias kisugárzása van annak az illetőnek (a bírónak), és nem egy behízelgő "nyál" pofa. Szerintem. Már amennyire hetero férfiként meg lehet ezt ítélni.

2013. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Jajj, köszi! Nagyon jól esik, hogy ezt mondod! Tényleg! És Carlos nevében is! Valóban az tetszik benne, hogy sármos, de nem is kicsit!! :)
2013. ápr. 10. 12:43
 27/28 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul írom, hogy nekem is tetszik egy-két jv., bár szerelmes egyikbe sem vagyok. Am én ismerem, a kiválasztottadat, mert nézek spanyol focit, de nekem inkább Alvarez Izquerdo a nyerő.:) Egyébként nincs ebben semmi.
2013. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

De jó!! Köszi, hogy írtál! Képzeld nálam ő a második Carlos Delgado Ferreiro után! Alvarez Izquierdo is jó pasi, az biztos! Még soha nem találkoztam olyannal, akinek pont egy spanyol játékvezető tetszett volna!

Nagyon örülök ennek. Egyébként megnézted a két képet, amit belinkeltem? Írd már le légyszíves, hogy neked tetszik-e és ha igen miért? Köszi szépen!

2013. ápr. 10. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!