Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok egy spanyol futball-bíróba, miért van ez?!

Figyelt kérdés
Minden mérkőzését felveszem videóra, és többször visszanézem, pedig nem vagyok nagy foci-rajongó. 5 éve láttam egyszer és rögtön beleszerettem. Más is érzett már így, vagy csak én vagyok ennyire megzizzenve? Várom a válaszokat!!

2013. ápr. 8. 19:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
"Doug"-nak írnám: a sorozatsztár teljesen más....... MEg még az is más, hogyha egy focistába. De miért pont a bíróba??? Erre keresem a választ....
2013. ápr. 8. 19:43
 12/28 anonim ***** válasza:
sokkal rosszabb egy olyan személybe reménytelenül beleszeretni, aki közel lakik :D
2013. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ő az: [link]
2013. ápr. 8. 19:53
 14/28 A kérdező kommentje:

[link]


Meg még ő.

A nevét direkt nem írtam, úgysem ismeri senki.

2013. ápr. 8. 20:00
 15/28 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a 12-esnek van igaza, az sokkal rosszabb :D
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem biztos..... Az miért jobb, ha messzebb van, nem értem.
2013. ápr. 8. 20:09
 17/28 anonim ***** válasza:

#16 mert beletörődsz előbb vagy utóbb, hogy a távolság miatt esélytelen


egyébként a cikkekben ott a neve a bírónak

2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: ez igaz, erre eddig nem is gondoltam. Minél messzebb van, annál esélytelenebb.

De még nem kaptam választ arra, hogy normális-e, hogy egy magyar lány egy spanyol bíróba szeressen bele? Van valami probléma velem? :)

2013. ápr. 8. 20:23
 19/28 anonim ***** válasza:
teljesen természetes, csak akkor lenne gond, ha a partjelzőbe szerettél volna bele magyar lány létedre
2013. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

:D Köszi a választ, feldobtad az estémet!

Ha már itt járunk akkor régebben egy partjelző is tetszett, de ő olasz, Renato Faverani...Úgyhogy ráhibáztál :D

Szóval akkor mégis gond van nálam :)

2013. ápr. 8. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!