Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy pasi, jó pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy pasi, jó pasi?

Figyelt kérdés
Tehát pl:Mi számit jóképűnek? Melyik a jobb ha kemény vagy ha pusa a férfi feneke? Lapos vagy kerek fenék?Alacsonyabb kigyúrt férfi vagy magas de nem kövér de nem is kigyúrt?...Lehet még irni mást is. Kort és nemet is tegyétek oda

2013. ápr. 7. 10:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
Lássuk csak, a páromnál legelőször az tűnt fel, hogy jóképű, nem a szó szoros értelmében, de tiszta, szép szemei vannak, a tekintete perzsel, intelligens, kedves és vág az esze mint a borotva. Vékony testalkatú, de sportol és van rajta egy kis izom. Örülök, hogy magas, mivel én is magas vagyok(178 cm vagyok), épp valamelyik nap kicsit lehajolt előttem és bár eddig is feltűnt most tüzetesebben megnéztem a fenekét, szép, izmos, kicsit kerek, olyan amibe jó belemarkolni. Még nem láttam nadrág nélkül, csak a felsőtestét ismerem eddig, de egy valamire rájöttem, a kisugárzás nagyon fontos, ha az van, akkor szép lassan meglehet hódítani a hölgyet. Pl. a párom lassan de biztosan hódít engem. Szeretem, hogy a mellkasa kicsit szőrös, imádok beletúrni, szép a bőre, izmos a háta, szeretem a hasát, ha kisebb, ha nagyobb(bár most lapos neki), egyszóval kisugárzás és értelmes szemek. Ez a kettő nálam döntő volt. A kigyúrt sem jó, mert egy idő után nevetségen hat. Az arany középút, de külsőre mindenkinek más az ízlése.
2013. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!