Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy pasi, jó pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy pasi, jó pasi?

Figyelt kérdés
Tehát pl:Mi számit jóképűnek? Melyik a jobb ha kemény vagy ha pusa a férfi feneke? Lapos vagy kerek fenék?Alacsonyabb kigyúrt férfi vagy magas de nem kövér de nem is kigyúrt?...Lehet még irni mást is. Kort és nemet is tegyétek oda

2013. ápr. 7. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Elsősorban kisugárzás, lehetsz szupertestű, ha nem jól adod elő magad, nem mész vele semmire.


22/N

2013. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Minél formátlanabb a teste, és puhább a fenek annál jobb. Komolyan, gondolkodjál már,,
2013. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Én szabályos gömb vagyok, az nem jó ?
2013. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így egyszerűen bekategorizálni! Szerettem én már alacsony vékony srácot is, magas mackósat is. Mindegyik más volt és önmagáért tetszett!
2013. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be. Van akinek az a fontos hogy magas legyen, van akinek az hogy kigyúrt legyen. Van akinek a mackós pasik jönnek be, van akinek a vékonyak, stb. Én azt mondom, ha több lánynak akarsz bejönni, kerüld a végleteket. Ne legyél dagi, de sovány se, legyen rajtad izom, de ne legyél azért egy szekrény méretű agyongyúrt izomállat.. :D És legyél igényes, zsíros hajjal, izzadtan biztos nem fogsz bejönni senkinek.

Viszont a legfontosabb a fellépés, a kisugárzás, mint azt már írta az egyik válaszoló. Nem tudom, miért pontozták le, pedig nagyon igaza van: ha egy pasi kinézetre az ideálom, viszont bunkón kezdeményez, vagy hasonló, akkor felejtős, mehet a francba. Legyél bátor és magabiztos, de NE legyél bunkó.

Ha kinézetre okés vagy, az nem elég ahhoz, hogy jó pasi legyél, azzá a kisugárzás, a viselkedés tesz.

19L

2013. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szív, értelem, intelligencia, ész, sharm, ennyi az ami számít. A többi amit te irsz, nem lényeg.
2013. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Relatív.

Első szerelmem (fellángolás) egy nálam kicsit magasabb, vékony fiú volt.

Az első csókot egy 195 körüli sportos (nem kigyúrt, olyan focista alkat) sráctól kaptam.

A barátom velem egy magas, nem izmos, nem mackós, de nem is vékony.

2013. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Ja, igen.

A fellángolós csak dgni akart, úgyhogy felejtős.

Akitől a csókot kaptam az is.

(Mindkettő kb. Adonisz volt)


A barátom viszont igazi érték, komoly, de humoros is, érzelmes, bármiről el tudok vele beszélgetni, türelmes, okos, de nem kérkedik vele. Ha - számomra - tök kínos vagy balf@sz kérdést teszek fel, szemrebbenés nélkül, minden gúny nélkül felel rá. Nyugodt és pillanatok alatt megnyugtat. EZEK, amik igazán számítanak, nem a kinézete.

Ő nem volt fellángolás, sőt első pár randin nagyon hezitáltam, hogy mi legyen, ám a belső tulajdonságai levettek a lábamról, és lassan beleszerettem.

2013. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
11:03 vagyok, az kimaradt, hogy legyen értelmes is, mert ha jól néz ki, de ha megszólal, csak a sötétség dől belőle, akkor az számomra rettenetesen taszító :D
2013. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, még annyit írnék pluszba, hogy fontos a test, de nem úgy ahogy te gondolod. A tinilányok és gyerekesen gondolkodók tényleg hajlamosak a testi kinézetet előtérbe helyezni, de egy igazi és komoly, hosszútávú kapcsolatban ez már nem fog számítani, ott más értékek jönnek majd a lista élére.


Tehát lehetsz jó pasi, olyan igazi etalon, de egy érett kapcsolathoz ez kevés lesz.

Ne érts úgy, hogy te vagy kevés, nem akarok még egy leteremtő privát üzit tőled, pedig elsőre sem írtam sértőt, csak mondom, hogy ez bizony SZERINTEM így van.

2013. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!