Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A diákokon nagyon meglátszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diákokon nagyon meglátszik, ha szerelmesek a tanárukba?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez ember függő.. van akin lehet látni hogy kire nézz szerelemmel van akinél nem.
2013. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam látszik. kapom is rendesen az ívet de ez van...:/
2013. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék, de elsősorban tanárok véleményére, hogy valóban hogy van ez. :) Egyébként szerintem is emberfüggő, de nem csak a diáktól függ, hogy mennyire képes leplezni és elrejteni az érzelmeit. (Bár ugye "a szem a lélek tükre", szóval a tekintetből/szemkontaktusból elvileg leszűrhető, gondolom.) De ez attól is függ, hogy mennyire jó az a pedagógus, akibe szerelmes a diák, mert ha nincs túl nagy beleérzőképessége, ha nem foglalkozik annyira a diákokkal, akkor lehet, hogy észre sem veszi, hisz nem is törődik vele. De aki rendes, tisztességes tanár, és hivatása a tanítás, az szerintem meglátja/megérzi az ilyet.

Viszont ez csak az én véleményem, tényleg tanárokéra lennék nagyon kíváncsi!!

2013. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk van egy fiatal tanár, akiért minden diáklány odavan, és szerencsétlen pasin rendesen látszik, hogy ez irritálja. állandóan zavarban van, kerüli a szemkontaktust, ha kicsit is kínosabb témáról kell beszélnie az órán, rendesen látszik hogy feszeng, meg hogy nagyon vigyáz, hogy ne nézzen rá senkire. állati aranyos, de már néha sajnálom
2013. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
te a diák vagy vagy a tanár?
2013. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Régi, de hátha olvassa valaki.

Én lassan 3 hónapja vagyok szerelmes az egyik tanáromba. Eleinte csak a közeli barátaim jöttek rá, utána valamelyik külsős is megtudta, majd az egész osztály tudja hogy szemet meresztettem az egyik tanárunkra. Azóta folyton tipikus kérdésekkel jönnek, és abba se hagyják. Majd feldolgozzák egyszer hogy ilyen is megtörténik.

2017. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!