Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogyan viselkedjen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan viselkedjen, ha akar valamit? Mi teszi vonzóvá?

Figyelt kérdés

Ha egy hapsi többet akar, akkor tudom, hogy az esetek 99%-ában akkor jár sikerrel, ha nagy az önbizalma, biztonságérzetet ad, bókol a lánynak, de kissé titokzatos marad. Az nem jó, amikor úgy viselkedik, mint egy meleg barát, vagy barátnő, akinek mindig kisírhatjuk magukat, de szerelemre nem jó.


Ha egy lány akar meghódítani egy pasit, akkor mit kell tennie? Hogyan viselkedjen, hogy bejöjjön?

Kérlek most hagyjátok ki azt, hogy egy nő ne kezdeményezzen, mert a pasi tuti nem fog, mert nem olyan típus, emiatt meg hiba lenne kihagyni a boldogságot. (meg különben is, ha csak illegeti magát az ember, honnan tudja, hogy pont kezdeményezni fog a kiszemelt? ez hülye felfogás, még ha amúgy bejön is a csaj, nem biztos, hogy próbálkozik, én se lépek oda mindenkihez, és mondom el mi a véleményem róla és barátkoznék vele/többet akarok)


Ez egy különleges eset, ja és itt nem áll sorba a lány, mert csak ő van most, aki akar tőle valamit, és már egy jó ideje, amióta csak szereti. :) A pasi viszont nem az a típus, hogy "jajj, sosincs senkim, összejövök az első csajjal, akinek tetszem...:D" Ezt tudom róla.


Hogyan viselkedjen egy lány ilyen esetben, mitől lesz vonzó?


2013. ápr. 4. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Előbb egy ilyenre egy hasonlót már írtam.

De nem látod rosszul a dolgokat. Bár nem tudom h fiú vagy , vagy lány e. De gondolom lány.

Vonzó az a kisugárzásod a megjelenésed és a viselkedésed is lehet h laza vagy felszabadult, feldobod a hangulatot ha eljön a némaság , vidámságot hozol.

Ha tetszel a pasinak akkor tetszel neki, de ne a papus kucsmáját meg a nagyi gumicsizmájját vedd fel, habár abban is lehet szexi vonzó egy szép lány :)

2013. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Na igen, olyan mint Hürrem a Szulejmánból. Nem volt egy úri nő, mindig nevetettés vidámságot vitt, és így tetszett meg a szultánnak. :D

2013. ápr. 4. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miről hablatyolsz de biztosan igazad van :)
2013. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy sorozat. Tudom, nem abból kell élni, de tök jól bemutatja a dolgokat.
2013. ápr. 4. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan. De gondolom nem egy Hozé Ármándó meg Pauliná sorozatról van szó ahol mindenki sír meg pötyög a könnye meg dúl a szerelem és hatalmas milliárdos villák vannak, és az emberek 50e Ft-os magassarkúban takarítanak. :)
2013. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Olyat nem is nézek, régen beléjük néztem, de mindben kétszínű dögök voltak csak és ostoba p*csák. XD

Persze ennek is van egy szappanopera jellege(sajnos...), de inkább a török birodalmat mutatja be, és azt egész jól.

2013. ápr. 4. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

á igen most utánanéztem már beugrott hogy ez megy reklámban agyba főbe de nem jön be :)

Ne mindegy , igazából egy csinos lány mellett megnézném :)

Azelőtt is így volt, amikor néznem kellett az exemmel ilyeneket addig vele voltam inkább elfoglalva.

2013. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, mosolygós (még ha gyakran nehéz is ilyennek lenni napjaink Magyarországán), légy érdeklődő, de ne tolakodóan; és időnként férfinek is lehet "bókolni" :)
2013. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen bókokat érdemes mondani? :D Ami férfias is, de mégis bók.
2013. ápr. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!