Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válasz valakinek. Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válasz valakinek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy valaki beírt egy verset, hogy véleményeket adjanak neki.Itt a válasz neki, nem sértés csak az a lágyan szó.Itt a link a verséről


Egy újabb vers, Vélemények?

Ezt a verset ma írtam suliban fizikaórán...D

Nemrégiben raktam már fel 2 verses kérdést, a mostaninál is a véleményetekre lennék kíváncsi

tehát a vers:



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



Lágyan fúj az őszi szellő

Kinézek az ablakon

Rád gondolok versíró

Te szánalmas vadbarom


Lágyan fúj az őszi szellő

S én versedre gondolok

Mit fizika órán írtál

Amin majd elolvadok



Komolyan ez itt a tény

Bár kicsit bu*isnak érzem

Remélem, majd kinősz belőle

Az Istent erre kérem


Mert ha minket ostromolsz

Versekkel, mint Kőszeg várát

Az életed vegye el az Isten

Mint Jurisics Miki álmát



Beborul az ég – mint elméd

És újra írni kezdesz

Kérem, süssön a nap mindég

A süllyesztőben vessz el



Remélem a napsugárban

Nem csüggedsz hiába

És nem úgy éled életed

Mint ki az esőt mindig várja


Hogy írhasson magányában

Érzelmei papírra vesse

Mint Toldi a malomkövet

A beszólogató emberre



Éget minket a panelban a nap

És én neked verset írogatok

A célból hogy, hagyd fel

Nagyon hamar ezt a b*zi stílusod



Am meg azért írtam neked verset

Hogy tudassam azt én veled

Egy ily versbe, mint a tied

A lágyan szó nem illik ide

Egyébként meg jót írtál

A kritika miatt ne sírjál

Csak sokkal kevesebbet nyáladdzál


2009. szept. 20. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

már ne haragudj, de verset írni te sem igazán tudsz... a rímek és a ritmus néha teljesen hiányzik belőle...de a kifejezések nagyon találóak, azok tetszettek!


viszont még valami: attól, hogy neked nem tetszik, hogy egy fiú ír verset, még nem kell letörnöd a kedvét és rosszat kívánni neki...ha nem akarod elolvasni a verseit, ne tedd meg...

2009. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy okos ember.
2009. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nyugi már!

Stimmelnek szerintem a rímek mivel Petőfi rímek(utána nézhetsz, Petőfi verses kötetében található versek elemzésében)

A másik pedig téll nem kötelező olvasmány a srác versei (Megjegyzem én is srác vagyiok)

De a második válaszolónál lehet hogy okosabb vagyok...na de mindegy....Poén az poén marad

2009. szept. 20. 22:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek után kötve hiszem.
2009. szept. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
attól, h Petőfi rímképletét másolod, még a te rímeid nem biztos, hogy jók...a rímképlet önmagában nem elég egy jó vershez... de ha az összes sorvégi szót kimásoltad Petőfi verséből és ahhoz írtad meg a sorokat, akkor tényleg minden elismerésem, de ezt kötve hiszem....ha mégis így van, légyszíves írd meg annak a Petőfi versnek a címét...
2009. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látom ezt így nem sikerült feldolgozni ezt a Petőfiset. Nektek nem tartanak magyar órát vagy mivan már? Ennyire szar lett a magyar oktatás vagy mi a fene?
2009. szept. 21. 14:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Az írásodat elnézve, igen.
2009. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
drága...ezt kicsit bebuktad, mert emelt szintű érettségit tettem magyarból (98% lett, ha érdekel), és jelenleg magyar szakon vagyok másodéves az egyetemen...de mivel ennyire idióta vagyok a magyarhoz...elmagyaráznád, hogy miért olyan tökéletesek a rímeid és mi közük Petőfihez?
2009. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

98%?

Azért az érdekes mert én úgy tudom hogy a legjobb se lett ennyi. Petőfinek van egy verses kötete amiben az összes verse benne van. Onnan vannak a rímek. Ha nem értenéd : A verseiből vettem ki őket pl az volt a vége hogy "vesse,,emberre" nyilván a stílusod szó nem tőle van....

2009. szept. 26. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:

"de ha az összes sorvégi szót kimásoltad Petőfi verséből és ahhoz írtad meg a sorokat, akkor tényleg minden elismerésem, de ezt kötve hiszem....ha mégis így van, légyszíves írd meg annak a Petőfi versnek a címét..."


ezt írtam pár sorral fentebb...úgyhogy légyszíves...

2009. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!