Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
1 éve élek a pasimmal és van és volt egy jó ismerősöm kivel régebben 2 évvel ezelőtt volt köztünk több is és már rég fent él Pesten és én azóta se tudtam elfelejteni és szeretem őt mindig őt nézem facen és mikor ma azt láttam hogy kapcsolatban akkor rosszul lettem de március 8 án még rám irt hogy hol lakom hogy avgyok pasik stb én erre azt irtam h egy jo ideje nem beszeltunk es elkoszontem
2013. márc. 30. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy te nem igazán szereted a párodat...
2013. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem kellett volna olyan gyorsan elköszönni tőle, most már cseszheted.
2013. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!