Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden nap felnéz iwiwre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden nap felnéz iwiwre, havonta tesz fel új képeket magáról, akkor a barátjáról vajon miért nincs kép 8 hónapnyi járás után?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?

Ha már kiirja,hogy kapcsolatban van,tényleg naponta felmegy az oldalra,akkor miért nem tesz fel magukról képet?

Ti mennyi idő után tennétek fel közös képet,képeket?

Egyébként a kollégájától elkezdve,a családján át a kutyájáig mindenkiről van kép!

Fontos lenne néhány vélemény.

Lehet azért,mert házas a férfi?


2009. szept. 18. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá tőle?
2009. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam, mármint a nagydumás exem miatt, hogy hú neki mennyi csaja van, kérdem mért nem raksz fel közös képet, vagy róluk? mert hogy ő ronda. de azért magáról van kép... xD
2009. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

több mint 2 éve vagyunk együtt,de páromnak még mindig csak annyi van kiirva hogy kapcsolatban,azt is én változtattam meg...képek meg ezerévesek a kocsijárol,meg saját magárol...nem érzi szükségét hogy kitegyen képet rolunk...

nekem vannak kitéve róla,kb 4-5 hpnap után tettem ki párat,de változtatás azota nulla

csak levelezésre használjuk az iwiwet,aztse tudom mi van kiirva már

2009. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok a párommal együtt, se nekem, se neki az iwiwjén nincsenek a másikról képek.

Nem ezen múlik egy kapcsolat tartóssága!!! Sőt, szerintem az méggázabb ha egy csajnak-srácnak havonta új csajok képe van fennt iwiwen! Van ilyen "barátnőm" minden héten mással pózól az iwiwen, és ugyanígy változik az adatlapja is "Misi örökké szeretlek" aztán 3 nap múlva "Dávid forever together" meg hasonlók! Az milyen gáz már!


Mi tökéletesen megvagyunk így, hogy nincs a másikról kép fennt. Minek az?

2009. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a személyes válaszokat,de a kérdésre is írjatok légyszi!

Ha tényleg nap,mint nap ott lóg és litánniákat ír mindenről,akkor a pasijáról miért nem esik szó?

Azért ez egy kicsit furcsa nem?

Nekem az a sanda gyanúm,hogy házas az illető ember.

Nektek nem ugrana be ilyesmi?

2009. szept. 18. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Van aki nem tesz ki, hogy nyugodtan szórakozhasson a másik nemmel. Van akit meg nem érdekel, mert nem az iwiwen éli az életet. Nem kell ezt felfújni.
2009. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy házes, vagy van barátnője, de nem ez a valószínű. Inkább nem majomként kezeli a párját, hogy mindekinek meg kelljen mutatni. De te ismered, biztosan tudod, hogy melyik az igaz.
2009. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi baj hogy nem tesz fel képeket róla/olyat amin mindketten vannak. Én tönn mint egy éve vagyok együtt a párommal, de semmilyen képet nem tettem ki róla, csak azt hogy kapcsolatban vagyok. Közös képünk meg csak egy van...
2009. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem raknék ki képet a barátomról, saját magamról is egy azaz egy darab van kint. senkinek semmi köze a szerelmemhez, aki tudnia kell az tudja, hogy vagyunk egymásnak. megfigyeltem már, hogy az alapvetően normálisabb emberek nem verik nagydobra, hogy kapcsolatban vannak. nálam még a családi állapotnál sincs kint semmi, Nála sem.
2009. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!