Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam lenyugodni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam lenyugodni? Vagy keressem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 éve , hogy együtt vagyok a barátommal.Sajnos sokat veszekszünk, és legtöbbször én vagyon az aki generálja, túl érzékeny és hisztis vagyok.Persze olykor neki is megkellene értenie. Többször volt szünet, amit legtöbbször ő akart, mert már nem bírta, hogy szívom a vérét. Mindig mondta, hogy szeret, de ami sok az sok!!Most ismét szünet van, vagyis nem tudom. Vitáztunk és 1 napig nem keresett, másnap írt, kérdezte, hogy vagyok,mire én, hogy "szomorúan". A válasz az volt rá, hogy "Ahan...én is.. de ilyen ez." Erre már nem tudtam mit írni, azért sem,mert kijelentette, hogy boldogtalan az előző napokban. Ez annyira szívenütött.De mégis van valami ami fura, nem szakít velem!!! nem mondja ki például, hogy nem szeretlek hagyj!!!nem érzek irántad semmit!!

Rám akarja hárítani a szakítást, ez egyértelmű, kérdezi is sokszor,hogy van értelme, boldog vagy?

Én nem tudok vele szakítani, mert szeretem, és sajnos ilyenkor jövök rá, hogy nehéz olyan párt találni mint ő. Most nem keressük egymást. Hagyom, hogy gondolkozzon, lenyugodjon, másrészt hátha hiányzom majd neki, és pozitív módon keresni fog.Reménykedem. Attól is tartok, hogy telik az idő, és könnyebb lesz neki visszautasítania. 3 hét volt a leghosszúbb csendszünet.Mostanság ott tartottunk, hogy háznézés, de tessék ez lett a vége :(


2013. márc. 26. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagynám még, ha nem szakít, meg keresett, akkor még szeret, van remény. Egy kicsit hagyd pihenni és majd egy pár nap múlva keressed. De jó lenne, nem hisztizni :) Mert akkor az lesz a vége, hogy a sok veszekedés és hiszti felőrli a kapcsolatotokat. A férfiak határozottak, szóval meg fogja mondani, hogyha szakítani akar
2013. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
26 évesek
2013. márc. 26. 15:45
 4/7 A kérdező kommentje:
azóta írtam én is h, hogy van?. Szó szót követett és végül nem kerteltem rákérdeztem velünk mi van? Erre a válasza: A szokásos,nem tudom. A válaszom erre: Tudd mit akarsz, ha nem szeretsz szakíts, ha szeretsz ne szakíts és tegyél te is arról, hogy jól működjön!
2013. márc. 26. 15:54
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz: Nagyon jól tudod h nem az érzelmekről van szó.ezt játszuk évek óta.


Nah inkább hagyom ezeket az üziket,mert szánalmas részemről,hogy kiírogatom, de hátha ennyiből kilehet szűrni valamit :S

2013. márc. 26. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, annyit lehet kiszűrni belőle h játékszer vagy neki, ha kell előveszi ha nem akkor nem.
2013. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát, írtam,hogy már házat néztünk,k!!özös tervekrő beszéltünk/beszélt! Szóval a játékszer diagnózis itt nem állja meg a helyét.
2013. márc. 28. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!