Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek hogy nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek hogy nézek ki? Pontozzatok 1-10-ig! Szerintetek hány éves vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 24. 22:36
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utálok már élni,. 15 vagyok amúgy, próbálok a külsőmön változtatni több kevesebb sikerrel. Volt már hogy mondták hogy szépek a szemeim, de sokat nem érek vele. A suliban mindenki lófejűnek csúfol, de nem tehetek róla hogy ilyenek a fogaim és mint látjátok próbálok tenni ellene. Az is szarul esik hogy ribancoznak, pont az osztály legnagyobb ribancai, mert egyszer csináltam egy meggondolatlan dolgot. Hogy bírjak ki ezekkel összezárva még 3 évet? Ma is már sírtam nagyszünetben. :( nagyon rosszul esik.
2013. márc. 25. 17:55
 32/39 anonim ***** válasza:
pedig szerintem jól nézel ki
2013. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Akkor miért írtad ki a kérdést? Itt a legcinikusabb emberek vannak, és nem kizárt, hogy egy osztálytársad is ráakad a képre, és szekálni fog.

Nem tudsz átmenni másik iskolába?

Amúgy megértelek, engem is nagyon utáltak az előző osztályomban, én mondjuk túlsúlyos voltam, és egy kicsit intelligensebb az átlagnál (bár remélhetőleg utóbbira nem vonatkozik a múlt idő :D ), és teljesen magamba fordultam. De most egy jó suliba járok, és még ha nem is én vagyok a legnépszerűbb, vannak barátaim, nem is kevés, szóval klasszul érzem magam.

Remélem, találsz másik sulit, vagy megbékülsz az osztálytársaiddal. Tényleg nem vagy csúnya, és adsz is magadra. Kicsit Barbie-beütésed van, elismerem... :D De nem sértésből mondom, minden kislány Barbie akar lenni.

15 éves lány vagyok, bár tudom, hogy fiúk véleményét kérted.

2013. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Annyira nem nézel ki rosszul... :)

A ribancok véleménye meg komolyan számít neked?


Teszel ellene, ez szuper! :) És a szemeid is tényleg szépek... ;) Szerintem a beszólogatások miatt ne érezd magad rosszul... egyik füleden be, másikon ki! Ha nem szólsz vissza, akkor úgyis megunják majd! :)


Biztos vagyok benne, hogy találsz majd olyan fiút, akinek tetszel! :)

2013. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
100%
A szemed tényleg szép. A mosolyod egy kicsit furcsa. Talán túl nagy, meg a szád mellett azok a ráncok kicsit természetellenesek, de egyébként szép vagy :)
2013. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Tegyél már fel egy normális képet, amin nem vicsorítasz! Miért érzitek úgy, tinilányok, hogy minden képen mutogatni kell a fogsort? Mondjuk egy fokkal jobb, mint a csücsör...


Mutass egy olyan képet, amin diszkréten mosolyogsz, vagy normál arckifejezésed van. Akár privátban is. Szép a bőröd, szép a szemed, szép a hajad, amúgy.

2013. márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
szépek a szemeid :)
2013. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
b*szki ijesztő vagy, áááá majd besz*artam.
2015. márc. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem nem vagy csúnya csak ez a kép, miért kell ilyen vadul vigyorogni, tudod milyen késő van?!
2015. márc. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!