Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan férfi/fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi/fiú, aki a nőkben/lányokban nem csak szexpartnert lát, hanem A Nőt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mint ahogy sok olyan nő is létezik, aki nem a pénzre hajt. Csak jó helyen kell keresni őket :)
2009. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ilyen:)
2009. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
És olyan lány létezik ? Tök bírom, ezt sokan úgy adják elő, hogy "azok a csúnya fiúk mindig csak azt akarják", jaj istenem, mintha a lányok nem .......
2009. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Nő-iségben benne van a szexualitás is...
2009. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
létezik, de olyan pasi, aki csak a nőt, és szexpartnert lát egy nőben, az vagy meleg, vagy valami más baj van vele.. ez együtt jár
2009. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy létezik (pl. én :P). De azt hozzáteszem, hogy ha köldökig kivágott ruhában és mini-tűsarkú kombóban mész a helyi dizsibe "csörögni" vagy a plázában kirakatot nézegetni, akkor 99,999%, hogy azok mennek hozzád, akik "lyukra játszanak".

Ugyanez áll arra az estre is, hogyha már az első találkozáson odaadod magad.

Egy NŐ legyen titokzatos, elbűvölő, intelligens és ne közönséges. (Amennyiben te ezen tulajdonságokkal bírsz és nem a fentebb említettekkel, akkor lehet, hogy szimplán rossz helyen ismerkedsz, vagy eddig elkerült a szerencse).

2009. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök kihívóan, és nem szeretem a dizsiket sem. Nem az én világom. És nem személyes tapasztalat alapján írtam ki a kérdést:)
2009. szept. 17. 11:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! A 11:13as vagyok.

Ha nem személyes tapasztalat, akkor miért teszed ki ezt a kérdést, mert így már a saját élményeid is megadják a választ?

2009. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Olvastad azt a kérdést, hogy: Férfiakhoz szól a kérdésem: Lenézitek a nőket?

Megkeresheted a keresőben, ha érdekel:) Elkélne ott a Te véleményed is, bár ha pozitív tartalmú választ adsz, lepontoznak. Azok a válaszok hasznosak csak, amik a nőket egy "kellemes kis lyuk" tulajdonosaként emlegetik csak, stb...:(

Elég meglepő válaszokat találtam:((

2009. szept. 17. 11:28
 10/12 anonim ***** válasza:
én nőként is látom a partnerembe a szexuális partnert.. nem csak a szerelmemet:D nekem ez a kettő együtt van.. és lássa csak bennem a szexuális partnerét ^^ nekem ez csak hízelgő, és jó.. ha mindez normális mértékű, és tisztességesen működik :)
2009. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!