Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen ti is meglepődnétek lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti is meglepődnétek lányok?

Figyelt kérdés
Hazafele leszólított egy vad idegen pasi, akivel évfolyamtársak voltunk középiskolába. de nem beszéltem vele soha. engem nagyon megijesztenek az ilyen vad idegen leszólítós helyzetek, mert már volt rossz tapasztalatom. azóta minden ilyet zaklatásnak veszek. mondjuk ez a pasi is annak tűnt, mivel egyből megkérdezte a nevemet, aztán mikor kiderült, hogy vidéken lakik és csak azért jött ide, hogy meglessen, akkor én nagyon ideges lettem. a közelbe jár egyetemre, de nem haza ment, hanem képes volt követni engem, csak, hogy leszólíthasson. De talán, ami még nyomulósabb és zaklatós volt, hogy követett hazáig és tudja, hogy hol lakok, nem tudtam lerázni. A végén meg el akarta kérni a számomat, de nem adtam meg neki. Hozzáteszem, nagyon zavarba voltam előtte, mert engem még soha nem szólított le senki. amúgy nem tetszik... és különben is alakulóban van egy kapcsolat. mással most nem szeretnék ismerkedni. mit mondjak neki, hogy hagyjon békén? úgy, hogy ne bántsam meg.
2013. márc. 21. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki szépen,hogy mi a helyzet.Ha nem ért durván is csinálhatod.
2013. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hivd a rendorseget :D
2013. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
semmi különöset nem tett, így nincs miért hívni a rendőrséget, a srác Veled egy idős,kátásból ismer is, szóval nem vagy már gyerek, merjél beszélni, nem fogja a fejed leharapni, mond meg van valakid és nem akarsz másik kapcsolatot, csak szóból fog érteni, ennyi, N
2013. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!