Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért a "páwah"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért a "páwah" "flegmah" fiúk tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
Miért szeretitek annyira, ha egy fiú többet áll a tükör előtt, mint ti? Miért szeretitek az agyatlan, nagyképű, önelégült jampi gyerekeket, a menő csávókat?
2013. márc. 21. 09:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Azert, mert a lanyok nagyresze csak a kulsot nezi. Most itt hiaba varsz valaszt, mert itt inkabb olyan lanyok vannak akik meg gondolkodnak is, meg szamitanak mas ertekek is nekik. Teged az atlag erdekel akik meg itt adjak a valaszok nagyreszet azok tobbnyire ertelmesebb emberek.
2013. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
engem sem érdekeltek soha a flegma/páwa fiúk. sose tetszettek.sőt undorítónak tartom. viszont a még átlagos pasiknak sem kellettem soha, mert nekik meg a páwa/flegma pics@ kell. csak őket vették észre.
2013. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
31%
xD ilyenkor minden csaj utálja az olyanokat meg fújj meg stb... de közben meg mind effélék után liheg a suliban, munkahelyen, ilyenekkel szemeztek a buszon, villamoson, discoban ellökitek a "normális" srácokat az ilyenek miatt... hagyjuk már... xD TISZTELET A KIVÉTELNEK AMI NINCS!!! xD (jöhet a megkövezés)
2013. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
13-as válaszoló, az én értékrendem szerint egy normális fiú nem diszkóban ismerkedik. Sőt, nem is nagyon jár oda.
2013. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

ez már a 1739402715391. ilyen kérdés, és MEGINT leírom, hogy nem jönnek be

és nem csak belsöre, hanem külsöre se

nekem a kigyúrtabbak tetszenek :D

L

2013. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Én nem arról beszélek, hogy kigyúrt-e vagy sem. Attól, hogy valaki "páwa", lehet kigyúrt és fordítva. Nekem az a problémám, hogy alapvetően kétféle lány létezik: akik a sulin/munkán kívül sehova nem járnak és nem azért, mert nincs idejük és, akiket semmi nem érdekel, csak a szórakozás. Volt olyan barátnőm, aki rendes, aranyos és szép lány volt, volt olyan is, aki egy h**ye p**sa. És nem azt mondom, hogy nem létezik "rendes" lány, de ők el vannak bújva, nekem meg nem kell több "flegmuhh" csaj.
2013. márc. 21. 17:46
 17/25 anonim ***** válasza:

oké, ezt meguntam...

esküszöm, hogy utoljára írom le, hogy NEM NEM NEM NEM NEMTETSZENEK az ilyenek

én személy szerint nem egyet utasítottam vissza (igen, ilyen is van, hogy a kis csicska pávákat elküldik), és én ugyan nem bújkálok senki elöl, bárkivel szívesen beszélek, dehát ha csak ilyenek jönnek, maradok egyedül, lesz még idöm késöbb is fiúkkal foglalkozni


ha meg mindenképp kell egy csaj, dobd be magad, és kapj el egy éppen depis k.rvát


de szerintem inkább érdemes megvárni, hogy valaki olyannal találkozz, akit tényleg tudsz szeretni! :)

2013. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Most pont erre várok.
2013. márc. 21. 20:02
 19/25 anonim ***** válasza:
hát akkor sok sikert! :))
2013. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Csak a hasonszőrű lányok csorgatják utánuk a nyáluk (érthető módon, hiszen bennük látnak törekvést a felnőttek függetlenségére, de ezt ennél bővebben most inkább nem fejteném ki, megvan az oka). Aztán itt vagyok én - megannyi sorstársammal -, soha életemben nem vágytam az aktuális "menőcsávóra", de mivel a külsőm nem alkalmas egy kirakatkapcsolatra, ahhoz meg nem vagyok elég ostoba, hogy a magukat selejtnek tartó fiúk általam próbálják feltornázni az önbizalmukat (ráadásul a természetem sem kelti egy védelemre szoruló mimóza tündérvirágszál benyomását), maradtam egyedül. Nem arról van szó, hogy ne kedvelnének és ne tudnának elleni velem hosszútávon, egyszerűen csak nőszámba nem vesznek, nem tartozom az "értelmezési tartományukba", el vagyok könyvelve egy jó havernak. Pedig kimozdulok én, ha elhívnak valahová, az meg ne legyen már baj, ha nem vagyok ok nélkül kijárkálós típus. Kérdező, kérlek, gondolj bele ebbe is, ne csak a féltékenységet engedd beszélni belőled.
2013. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!