Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval 1-2 hónapja már nagyon bejön egy srác és kezdek beleesni azt hiszem, minden nap rá gondolok, róla beszélek. És a legrosszabb, hogy fogalmam sincs mit gondol rólam, hiszen naponta csak pár szót beszélünk. Úgy érzem, kezdek beleőrülni. Azon gondolkodom már, hogy el kellene neki mondanom, hogy tetszik nekem, de ettől nagyon parázok. A barátnőm is segítene elmondani, azt mondta, csak most már tényleg mondjam el, mert nem bírom tovább. A legrosszabb, hogy szerintem semmi esélyem nála, persze nem tudhatom, mert nem beszéltem vele erről. De úgy gondolom valahol, hogy talán mégis jobb magamban tartani, mert úgy se lehet köztünk semmi.

Szóval ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Elmondanátok, és valószínű visszautasít, vagy inkább hagynátok?

Megköszönném, ha írnátok pár soros véleményt.



2013. márc. 18. 20:24
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nekemis volt egy hasonlo esetem..csak én 5 évig tartogattam magamba ugy hogy a legjobb baratom volt..aztan elmondtam neki es nemtorodott vele.nekem rosszul esett.de nyaron rengeteget beszelgettunk es taliztunk es belem esett:) és mivel tudta hogy szeretem ezért nem félt megkérdezni tőlem.de azért kihuztuk oktiberig és most 6honapja eggyütt vagyunk és jobban szeret mint bárki mást valaha.és én is őt.ja és azt kihagytam hogy amig nem jartunk mindenkivel osszejott csak velem nem.vegig jarta a ket osztalyt de emgem kihagyozt mert akk nemtudta h szeretem es azthitte h csak baratok vagyunk...szoval mond el!:)

2013. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi vesztenivalód nincs:) A "mi lett volna ha" mindig rosszabb mint egy visszautasítás. Ráadásul ha visszautasít akkor könnyebben túl fogsz rajta lépni, ha magadban tartod akkor meg kitudja meddig fogsz még rajta rágódni. Szerintem mindenképp megér egy próbát, a leírtak alapján 50% esélyed van:)
2013. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próba szerencse ;) ha megse próbálod nem lesz semmi..legalább adj egy esélyt magadnak
2013. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küzdj az álmodért ...
2013. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem mondanám el. Hiába írják néhányan, hogy örülnének neki, ha a csaj elhívná őket valahova stb. ez nem így van. Tapasztalataim szerint, ha egy pasinak tetszel, keres és érdeklődik irántad, amennyiben érzi, hogy ez kölcsönös, el is hív randira. Ha a randi is jól sikert és továbbra is szeretne valamit, akkor kezdeményez egy második találkát is. Ha nem keres, nem hív el sehova, valószínűleg mégsem akar tőled semmit, max. barátságot.


Viszont jelezhetnéd neki, hogy tetszik neked. Mosoly, szemezés, apró gesztusok stb. Ha felfigyel rád, veszi a lapot és kezdeményez, akkor van nála esélyed, egyébként nem valószínű.

18/L

2013. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak fogalmam sincs, hogyan kezdjek bele, mikor mondjam el neki. :S Tényleg attól félek, még megszólalni sem fogok tudni. :S
2013. márc. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!