Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen praktikát vessen be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktikát vessen be egy duci fiú, hogy szexinek tűnjön (öltözködés, hajviselet, testtartás stb. )?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 22:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hordjon bő ruhákat! Abban még nagyobbnak fog látszani, nemtom ki írta ezt a hülyeséget...Sztem próbáld meg egyenesen tartani magad, mert görnyedten még ducibbnak fogsz látszani és még alacsonyabbnak is. És tudod: hasat be mellet ki! ;)

De ha csak simán ÖNMAGAD vagy, több esélyed van...

2009. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na a biogenetikusoknak azt üzenem, hogy nálunk az egész család úgymond jó húsban van, és mondhatni én vagyok a legvékonyabb. Ennyit arról, hogy nem tud lefogyni , aki akar.
2009. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Norbi is lefogyott pedig hogy nézett ki. Meg ezernyi példát látni a neten. Egyébként meg nem láttak még kövér hadifoglyot...


Én is a sportot javarlom. A ruha csak külsőség. Hiába húzod be a csajokat, ha legbelül félsz, hogy majd le kell vetkőzni ésakkor mit fog szólni. Meg kell változnod kívül belül. Új életmódra kell ráállnod, amiben rendszeresen sportolsz. Új emberré kell válnod.

2009. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ez hülyeség!Bekell jnni a lányoknál.Kedvesnek kell leni azt kész!
2009. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok kedves gyerekről hallottam már, aki szívott...
2009. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!