Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még az első szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még az első szerelmetekre?

Figyelt kérdés

Nem az ovisra gondolok,hanem kicsit komolyabbra.

Az első csók,vagy puszi attól akibe szerelmes voltál?

Bennem még élénken él,pedig húúú de régen volt.Szívesen gondolok rá.


2009. szept. 15. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az ovis szerelmemmel (3 évig tartott,egész ovin át,még puszilkoztunk is:D) nemrég találkoztam,még mindig imádnivaló


a többi pasirol is tudok nagyjábol hogy kivel mi van,nem kerültek messze


az első,akibe igazán beleszerelmesedtem,itt lakik tőlem 2 utcányira,ugy hogy mikor együttvoltunk,akkor teljesen más helyen laktunk...most meg "sikerült" egymás mellé költözni:D

2009. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hisz még mindíg együtt vagyunk, lassan egy éve :)

19/L

2009. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy!

Természetesen!

2009. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 17 éves vagyok, szóval nem volt olyan régen, kb. alsó negyedik óta szerelmes voltam egy srácba:D Később 7.-be jöttünk össze, s csak 3 hónapig voltunk együtt, és utána teljesen "kiszerettem" belőle:) mármint olyan semlegessé vált:D hát ez van:D
2009. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hogyne emlékeznék! :) 3 évig tartott a nagy szerelem! Soha nem fogom elfelejteni! Aztán kicsit változott a helyzet! Már nem volt rám szüksége. Élni akart...neki is én voltam az első! De én persze loholtam utána! :) És hajtott a vágy, hogy visszahódítsam! És elég érdekes dolog ez...mai napig ha találkozunk, meg van közöttünk a szikra! Pedig már elég régen volt! :) De vmi mégis megvan...! És nemrégiben tett egy olyan kijelentést, hogy "mi még egyszer együtt leszünk, de akkor nem engedjük el többet egymás kezét" Pedig ő is és én is párkapcsolatban élünk! Talán ez egy igaz szerelem volt... :)
2009. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
igen :) egy évig voltunk együtt, és annyi szép emlékem van róla... hogy csak na :P
2009. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen az összes szerelmemre,3 volt (az utolsó a párom,kisfiam apukája),de a többit nem tudnám felsorolni pedig nem volt rengeteg.15 évesen voltam előszőr szerelmes,most 34 vagyok.
2009. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szerettem bele egy pasiba.Ő volt az első szerelmem.Együtt voltunk 3 évig de csak szünetekben taliztunk mert 350km választott el minket.Itt laknak a rokonai.Majd volt egy 6 éves kapcsolatom ami szinte tökéletes volt,de ha láttam az első szerelmem,mindig megdobogtatta a szívem.Majd ideköltözött nem messze tölünk egy másik csajjal ennek 5 éve.Aztán minnél többször láttuk egymást annál erösebb lett a vágy.3 éve a férjem,és van 2 csodálatos babánk.Ő a legnagyobb szerelem az életemben és még mindig őrültem szeretem.
2009. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is emlékszem. A srác olyan elérhetetlen volt számomra. Ő akart velem összejönni, én nem is gondoltam komolyan, mert egy házibuliban jöttünk össze, másnap reggel elköszöntünk, azt hittem, ennyi volt. Aztán felhívott, randiztunk, első csók, szerelem. Ő 17 volt, én 16, de állandóan balhékba keveredett, szülei sehova sem engedték sulin kívül, a telefonját elvették, az áramot kikapcsolták a szobájában, szóval nem tudtunk találkozni. A hangulata folyton ingadozó volt, és 8 hónapig "voltunk együtt". Mindig olyan elérhetetlen volt számomra, vágytam arra, hogy kimutassa a szerelmét, de nem az a fajta volt, pedig szeretett, biztos forrásból tudtam :) Szóval küzdöttem érte, sokat szenvedtem, de most már csak a jóra emlékszem, és sosem haragudtam rá. Néha még mindig gondolok rá, vagy vele álmodom. Ha egyszerűen megkaphattam volna, talán már eszembe sem jutna, de így örökre megmarad bennem. A kisugárzása, a külseje, hogy milyen sármos volt, isteneeeem :)

Azóta megtaláltam életem párját, idén összeköltözünk, de az első szerelmet akkor sem fogom sohasem elfelejteni :)

19/L

2009. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj:D Bennem leginkább a plátói szerelmeim maradtak meg, és bevallom rohadtul hiányzik a viszonzatlan szerelem "élménye". Folytonos vágyakozás, mikor még nem ismered a való életet, csak a vágy meg a sok gondolat...Hát emlékszem mindenre, vannak bizonyos dalok, amik miatt még a mai napig is elszorul a szívem, mert arra emlékeztet akiért totál odavoltam. Végül is szívesen gondolok rá, de fáj is vhol h ami akkor volt soha nem lesz többé.
2009. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!