Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megverte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megverte a barátomat.

Figyelt kérdés
Jött 1 hónapja egy új osztálytárs,srác. Szeretek ismerkedni ezért elkezdtem vele beszélgetni és kiderült,hogy a srác(1) nagyon jó fej. Jóban lettünk sokat lógtunk együtt,így "elhanyagoltam" a másik srác(2) ismerősömet akinek nem tetszett a dolog. Ma(2) megverte a haveromat(1) és azt mondta neki,hogy szálljon le rólam,mert mi együtt vagyunk,csak összevesztünk és én csak ezért barátkozom vele,hogy húzzam a "csávóm" agyát. És most a srác nem akar velem beszélni csak ennyit mondott,hogy ezt mondta neki az állítólagos barátom...
2013. márc. 10. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Korotok? Eléggé ovodás megoldás. Mindenesetre srác 2-vel

az életbe ne foglalkozz többet.

2013. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez eléggé szánalmas történet.
2013. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiúk könnyen félreértik a dolgokat. Te nyilván csak barátkozni akartál, ők meg arra számítottak, valami más is lesz a dologból. tisztázni kéne mindkettőjükkel, mi a célod velük, barátság-e, vagy több is.
2013. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz semmit csinálni .. már megtörtént.
2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas gyerekek...
2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez igaz, mert elgondolkozom, hol is vagyok

aki verekedett, az a haverod, hát gratulálok, miért nem Veled rendezte

a másik Ha ő mondott igazat és Te nem rendezted azt a kapcsolatot, akkor Te is hibás vagy, de pont azon csattant az ostor,aki vétlen

rendezd a soraidat, a verekedőssel ennyi, csak érdeklődőm, Te nem tudod mit kell csinálnod? N

2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A ketteske megmutatta az intelligenciaszintjét. Normális esetben megbeszélhette volna veled, hogy szeretné, ha kicsit több időt fordítanál rá is. Egyébként ennek akár feljelentés is lehetne a vége. Lehet, hogy a te viselkedésed is félreérthető volt, de ez akkor sem mentség 2-es számára, ezért még nem kellett volna verekednie.
2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én és az 'új srác' 17 évesek vagyunk az évfolyamtársunk 18.

Ugyanúgy viselkedek velük,mint másokkal,mindkettőjüknek mondtam,hogy csak barátok leszünk. 2-es alapba ilyen verekedős,szeret bele kötni az emberekbe,azért is voltunk barátok,mert amikor velem lógott lehiggadt és nem kötekedett. Viszont már kezdett teher lenni,amikor már azt se nagyon akarta megengedni,hogy a többi barátommal lógjak. Ki akart sajátítani ami nagyon zavar(t)...

2013. márc. 11. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ismered a mondást: madarat tolláról, embert barátjáról.
2013. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!