Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni szégyenlősség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni szégyenlősség ellen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 09:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet annak születni. Az összes kisgyermek ész nélkül rohangál és ordítozik. Hol itt a szégyenlősség?


Az oka mindig visszavezethető valamire.

2009. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én ovodásként is szégyenlős voltam, ha jól emlékszem, pláne iskolásként, ez nem tudom mire vezethető vissza, ha nem így születtem. Ezzel nem azt mondom, hogy akkor biztos így születtem, hanem tényleg nem tudom.
2010. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

2010 első válaszolója:


ez a válasz igazán hasznos volt, ennél pontosabban megválaszolni a kérdést nem is lehetett volna, köszönöm:D

látom, te is unatkozol így a nyár elején.:)

2010. jún. 10. 12:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok 2010 második válaszolója?:)


Én csak bizonyos személyek jelenlétében vagyok rettentő szégyenlős. Cink. Épp próbálom megoldani. Nem könnyű. Szerintem ha eleget gondolkodsz a dolgon, el lehet múlasztani a szégyenlősséget. És én sem hiszem el, hogy van, aki így születik és ilyen személyiség is marad, ez nevetséges. Ami ellen tenni akarsz, az ellen tehetsz is. Változni nem nehéz. Nem is könnyű, persze, de nem is nehéz!


Mondjuk lehet, hogy azóta már meg is oldódott a problémád...:)

2010. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

2010 második válaszolója:


igen, valamennyire már megoldódott. az önbizalmamat növelem, így szégyenlős is egyre kevésbé vagyok.


bizonyos személyek jelenlétében vagy csak szégyenlős? pl Mahmúd Ahmadinezsád? vagy kire gondolsz?

mondjuk nálam sem egyforma, h ki előtt vagyok, meg persze az sem mindegy, hogy milyen fajta szégyenlősség, mert nem csak a meztelenséget lehet szégyellni.

2010. aug. 14. 07:36
 16/17 anonim ***** válasza:
A bizonyos személyek azokat jelenti, akikkel szemben.. öö.. megfelelési kényszer, bizonyítási vágy, tetszeniakarás vagy ilyesmi dolgozik bennem. Mondjuk ha szerelmes vagyok. Vagy ha olyasvalakivel találkozok, akire nagyon felnézek, mert mondjuk szakmabeli és a szakma egyik legjobbja és rettentően kívánom, hogy beszéljünk, és közben parázok, hogy lejáratom magam... talán így már érted.
2010. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hali, kérdező! Mit alakult 8 év alatt a szégyenlősséged?
2017. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!