Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ilyen jellegű szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szimpatizálunk egy sráccal, de jelenleg egyikünk sem szeretne komolyabb kapcsolatot. Mindkettőnknek most ért véget egy hosszabb kapcsolata, a formaságokra egyikünk sem vágyik, ellenben igencsak egymásra vagyunk hangolódva.


Abban maradtunk, hogy a szex kapna némi körítést, eljárhatunk együtt szórakozni, moziba, vacsorázni, vagy bárhova, ha ezután jól esik a szex, akkor megtörténik, ennyi, nem verjük nagy dobra. Egyszer kétszer már össze is jött, viszont csak most került tisztázásra, hogy többre nem vágyom, mint kiderült ő sem. :)

A kikötés részemről annyi, hogy másokkal ne járogasson így össze, ha megtetszik neki valaki mehet, flörtölhet stb, de nem szeretnék napi szinten a harmadik ágyas lenni, azért ennyire féltem az egészségemet. Ebbe bele is ment, sőt... ugyanezt elvárja tőlem is. Ha lefeküdne mással, az sem gond persze, ennyi belefér, csak vigyázzon és ne naponta mással még mellettem.

Most kicsit úgy érzem ez túl szép ahhoz hogy igaz legyen és kértem némi gondolkozási időt, hogy átgondoljam hajlandó vagyok-e sodródni továbbra is az árral. A testi igényeim kielégítése mellett gyakorlatilag megkapok mindent, felvállal, társaságba megyünk, "randizunk", törődik a lelkemmel is, még sem egy kötött dolog. Nehezen tudom elképzelni, hogy ez így működhet. Huszonévesek vagyunk mindketten. Hasonló korúak válasza érdekelne, illetve olyanoké, akik esetleg voltak már hasonló helyzetben! Belemennétek-e? Érvekkel!



2013. márc. 6. 14:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én sem ítélkeznék, csak nem érteném a helyzetet. Szintén abba a táborba tartozom, hogy nálam nincs kötetlen szexkapcsolat, mert csak azzal fekszem le, akivel minden téren együtt vagyunk, szellemileg, érzelmileg, testileg, és mást ebbe a körbe nem engedünk be, mert ez így természetes számunkra. Ettől függetlenül más gondolkodhat másképp, amíg nem bántanak meg senkit, addig nem látok ebben semmi kivetnivalót, de tőlem ez teljesen idegen. A gond valóban akkor jöhet be, ha valaki többet kezd érezni.
2013. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Teljesen oké, látszik, hogy nem kihasználjátok egymást, hanem törődtök a másikkal. Az álszent irigykedőkkel meg ne foglalkozzatok, ez a ti életetek.
2013. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg és lesz, ami lesz :D
2013. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Másoknak milyen jó szexre is van partner , én biztos nem mennék naponta máshoz ,ha van akivel úgy jó semmi gond.
2013. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen jó lenne, de vigyázz, hogy tényleg megbízható-e, mert akivel nekem lett hasonló kapcsolatom, róla kiderült, hogy nem megbízható szexuálisan, ráadásul még érzelmileg is zsarolt. Szóval ha tényleg működik, akkor hajrá és irigykedem! :D

37N

2013. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam és huszonéves vagyok. Eleinte azt gondoltam minden nagyon jól működik.

Aztán a fiú többet kezdett érezni, ha kerestem többet látott bele a dolgokba, azóta minden összezavarodott és rosszabb az egész, mint egy problémás párkapcsolat. Remélem nektek jobban sikerül

2013. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%

Megkapod amire vagy, a te szabalyaid szerint jatszotok, mar benne vagytok es eddig mukodott.

Az egyetlen problema, hogy a noi lelked nem tudja elviselni, hogy valami ugy mukodik, ahogy ki lett talalva.

Szeress bele, vagy dobd ki, vagy csinalj barmi hulyeseget, hogy meglegyen a lelked nyugalma.

2013. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

*

amire vagysz

2013. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!