Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ilyen jellegű szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szimpatizálunk egy sráccal, de jelenleg egyikünk sem szeretne komolyabb kapcsolatot. Mindkettőnknek most ért véget egy hosszabb kapcsolata, a formaságokra egyikünk sem vágyik, ellenben igencsak egymásra vagyunk hangolódva.


Abban maradtunk, hogy a szex kapna némi körítést, eljárhatunk együtt szórakozni, moziba, vacsorázni, vagy bárhova, ha ezután jól esik a szex, akkor megtörténik, ennyi, nem verjük nagy dobra. Egyszer kétszer már össze is jött, viszont csak most került tisztázásra, hogy többre nem vágyom, mint kiderült ő sem. :)

A kikötés részemről annyi, hogy másokkal ne járogasson így össze, ha megtetszik neki valaki mehet, flörtölhet stb, de nem szeretnék napi szinten a harmadik ágyas lenni, azért ennyire féltem az egészségemet. Ebbe bele is ment, sőt... ugyanezt elvárja tőlem is. Ha lefeküdne mással, az sem gond persze, ennyi belefér, csak vigyázzon és ne naponta mással még mellettem.

Most kicsit úgy érzem ez túl szép ahhoz hogy igaz legyen és kértem némi gondolkozási időt, hogy átgondoljam hajlandó vagyok-e sodródni továbbra is az árral. A testi igényeim kielégítése mellett gyakorlatilag megkapok mindent, felvállal, társaságba megyünk, "randizunk", törődik a lelkemmel is, még sem egy kötött dolog. Nehezen tudom elképzelni, hogy ez így működhet. Huszonévesek vagyunk mindketten. Hasonló korúak válasza érdekelne, illetve olyanoké, akik esetleg voltak már hasonló helyzetben! Belemennétek-e? Érvekkel!



2013. márc. 6. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én csak azzal tudok ágyba bújni, akit igazán, szerelemmel szeretek. De nem ítéllek el, ha nektek így jó.
2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bele. Ebből később még kapcsolat lesz, már csak a lecsillapodás-megállapodás része hiányzik.
2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog működni. Előbb utóbb valamelyikőtök többet akar majd és akkor az valamelyikőtöknek fájni fog.
2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyébként bele. :)
2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Belemennék,pont így vagyok én is.Nem vagyok semmi komolyra csak ilyenre pont amiben ti is vagytok.


25 éves vagyok és pasi.

2013. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 cico256 ***** válasza:
Most nem. Régebben igen. Most nem keresek alkalmit, inkább egy partnert az élethez. Most már a sex mellékes. Fontosabb szempontjaim vannak, és másra vágyom. Régebben volt több ilyen kapcsolatom. Együtt voltunk, de tudtuk, hogy nem 'járunk' nem mutattuk be egymást otthon stb, csak buli sex, szórakozás. Volt, hogy rendes kapcsolat után maradtunk így meg, volt hogy így is kezdtük valakivel. Annak tudtam be ,hogy fiatal vagyok, nem akarom lekötni magam, de jól akarom magam érezni.A szerelemben, sex-ben, kapcsolatban csak egy szabály van: Mindent szabad, amit mindkét fél egyaránt élvez. Remélem tudtam segíteni. 20+/f
2013. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Nem mennék bele mert, nem vagyok ösztönlény, tudok parancsolni a testemnek, és nekem nem megy a másik testének és érzéseinek semmibe vétele.


23/f

2013. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nézd menjél bele, próbáld ki

majd Te meglátod

egy biztos, lehet lesz kötödés, de ez sem biztos

nézd veszteni valód nincs, ha másra hallgatsz később megbánod

Te döntesz, de lépd meg N

2013. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Éppen arról van szó, hogy nem szimplán testiség lenne, arra én is képtelen lennék. Ezen felül pedig természetesen én is szeretném majd megtalálni életem párját, nekem is ez a célom, de most nem. Amíg nem teszem túl magamat az előzőn, addig se kedvem, se energiám a mindent elsöprő szerelemhez, mert úgysem lesz az...
2013. márc. 6. 14:29
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
Nem mennék bele, mert épp az hiányozna az egészből, amire szükségem van: a szerelem.
2013. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!