Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a rondarandi.hu oldalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a rondarandi.hu oldalnak van valami értelme?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom mikor megtudtam, hogy van ilyen oldal csak fogtam a fejemet. Én a többi társkereső oldalt se szeretem és nem is használom, mert szerintem, ha valaki olyan társat szeretne aki megfelel minden igényének, akkor nem szabadna elsietettni a társkeresés, de ez az oldal, hét nem is tudom mit mondjak. Azért hihetetlen, hogy egy páran nem fogják fel azt, hogyha valakinek nincs olyan előnyös külseje az még találhat magának egy jó külsejű társat, csak tenni kell érte, és nem szabad önbizalom hiányosnak lenni. Ha meg tényleg nagyon előnytelen a külseje, akkor azért tenni kell pl új frizura vagy talán egy kis sport. De ez a felfogás, hogy ronda vagyok nem kellek szép embereknek eléggé gyerekes, mert senki se különb senkinél.
2013. márc. 4. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lesz még pedofil társkereső is, ha nem tudnak kitalálni új dolgot. Ez az oldal azért jött létre, mert tudják sokan sírnak és kitalálták legyen rondarandi oldal. Egy újítás ami hátha sikert arat. Szerintem biztos regisztrálnak oda szépek is. Inkább elkeseredett randinak hívnám vagy szerencsétlen randinak mint rondának. Meg hát így ismerkedni, hogy negatívan beállítva az nem vezet jóra.
2013. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!