Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha semmi szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha semmi szexuális életem és párkapcsolatom sincs?

Figyelt kérdés
Lassan húsz éves leszek, fiú vagyok. A szabadidőmben leginkább olvasgatok, tanulok, satöbbi. Sosem volt barátnőm, szűz vagyok és semmiféle igényem nincsen se szexpartnerre, se barátnőre (fiúra se), nagyon jól elvagyok egyedül. Sokan furának néznek, nekem is kicsit kínos a dolog, mert az összes ismerősömnek van valakije... Valamit rosszul csinálok?
2013. febr. 26. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy haverom aki kb ugyanígy volt, aztán mégiscsak megjött a kedve a lányokhoz. Lehet most is a szép barátnőjével szexelgetnek miközben én neked írom a választ egyedül a szobámból, pedig én már 14 évesen is puncira vágytam.


Nehéz a nőkkel, addig jó míg nem fáj miattuk a fejed.

2013. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ÉN 28 vagyok és a szitu ugyanez. Bár nem is érdekelnek!
2013. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves Ötös!

Kérlek bocsáss meg nekem, hogy nem óhajtok körbekúrni mindenkit! Lett volna rá lehetőségem, mert elég könnyen csajozok sőt, akaratomon kívül is sikerült már lány fejét eltekernem.

Kérlek bocsáss meg, hogy amikor megismertem egy lányt, akkor beszélgetni kezdtem vele, és nem a csöcseit bámulni.

Bocsáss meg, hogy a lánnyal való ismeretségünk második hetében nem a bugyijának levarázslásán, hanem inkább a szájának mosolyra csalásán fáradoztam.

Bocsáss meg, hogy érzek!

Bocsáss meg, hogy képes vagyok a szeretetre!

Bocsáss meg, hogy képes vagyok vallásos lányt szeretni úgy, hogy ő már a legelején megmondta mit akar, és mit nem!

Kegyelmezz azért, mert nem lehetek olyan érzéketlen és öntelt, hogy azonnal kijelentem minden ismeretség nélkül, hogy a Kérdező gáz! Ostoba vagyok, hogy azt hiszem, hogy nem áll rendelkezésemre elegendő információ, hogy eldönthessem, a Kérdező sorsa egyszerűen így alakult, vagy szimplán balfék.


Nem lehet mindenki olyan, mint Te.

Te, aki a magasból szállsz alá, és falloszod említésétől is nedvessé válik minden lány lyuka, s mocskossá a fantáziája.

Te, aki a többi ember felett állsz, s onnan mondod ki az Utolsó Ítéletet, sorolva az embereket a menők mennyébe, és a gázok poklába.


Te Mindenható! Te Hatalmas! Te Mérhetetlen!


Te Phöcs!

2013. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!