Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha semmi szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha semmi szexuális életem és párkapcsolatom sincs?

Figyelt kérdés
Lassan húsz éves leszek, fiú vagyok. A szabadidőmben leginkább olvasgatok, tanulok, satöbbi. Sosem volt barátnőm, szűz vagyok és semmiféle igényem nincsen se szexpartnerre, se barátnőre (fiúra se), nagyon jól elvagyok egyedül. Sokan furának néznek, nekem is kicsit kínos a dolog, mert az összes ismerősömnek van valakije... Valamit rosszul csinálok?
2013. febr. 26. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Legalább több csaj jut a többieknek. :)

De tényleg nem gáz.

2013. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen ember van, sajnos. Ha neked nem gáz, akkor nekem sem. A látszatért ne csinálj semmit.
2013. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem

még érzed szükségét majd jön

2013. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2es, mi az hogy sajnos?:D

Es az gaz, ha lassan 20 vagyok, van baratnom regota, de szexualis eletem soha nem volt?:D

2013. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdező is gáz, de a 4es az igazi gáz!
2013. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
szerintem meg 5-ös te vagy az igazi gáz
2013. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De az én apukám erősebb! (Vagyis nyertem és te vagy a gáz)
2013. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyu, én 23 évesen találtam meg azt a lányt, akinek neki adnám a szüzességem. Most ez lehet viccesen hangzik sokak számára, mert nem fáj meg ilyesmi, de azért mégiscsak 1x van az első alkalom az életben :)


Na szóval szerintem nagyon nem gáz, annyi idős koromban még nagyjából én is úgy voltam mint te. Persze néha arra gondoltam, milyen jó lenne kipróbálni ezt-azt vagy csak szimplán megdugni egy jó csajt, de ez a lélektelen dugás nem az én műfajom. Ahhoz pedig, hogy valakiben teljesen megbízzak és beleszeressek, előtte alaposan meg kell ismernünk egymást és ez idő...


Szóval majd neked is alakul, ha most így van az nem gáz. Ez egy ilyen korszak, majd meglátod, hogy később másképp lesz ;)

2013. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"semmiféle igényem nincsen se szexpartnerre, se barátnőre (fiúra se), nagyon jól elvagyok egyedül." <<<---->>> "Sokan furának néznek, nekem is kicsit kínos a dolog"


Ez mi? Először azt mondod, hogy jól elvagy egyedül, aztán meg mégse? Magadnak is hazudsz, nem vagy jól.

2013. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz, és csak azért nem kívánod a sexet, mert nem volt még benne részed. Ha egyszer megtudod milyen, a nap 24 órájában csak ezen fog járni az eszed...
2013. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!