Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kiszolgáltatott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kiszolgáltatott, alárendelt akarok lenni a szexben?

Figyelt kérdés
Arra vágyok hogy egy pasi megmondja hogy mit csináljak, hogy ő legyen a domináns és teljesen kiszolgáltatottnak érezzem magam. annyira izgat ez az egész. a pasival hogy lehet közölni hogy én ezt élvezném/élvezem? és nekem nem az a sima szeretkezés kell, hanem a vad szex... Normális hogy ezt akarom? :D köszi a választ 18l
2013. febr. 26. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj. mondd meg neki, hogy te leszel a főnök, oszt jól megtosz :D
2013. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ivan Iljics ***** válasza:
Megvárom amíg jönnek az okosabbak, de ez most fake vagy mi?
2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Valaki meg akarja valósítani Szürke ötven árnyalatban olvasottakat :)

Normális :D Én is akartam régen meg most is :)

2013. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ez nem fake, komolyan gondoltam.

szürke ötvent nem olvastam :)

2013. febr. 26. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:

azért nem azt jelenti csak vad szex, sok minden mást is

ezzel nincs semmi baj, én alapból ilyen voltam, nem attól a könyvtől N

2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan pasi aki bennelenne ilyenbe. :) ha iszok akkor én is csunyákat mondok :D
2013. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem téged kereslek
2013. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hagyjuk már a szürke ötven árnyalatát...
2013. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vészes. Én is imádom a vad, szenvedélyes szexet. Ez a kiszolgáltatott szerep is bennem van néha, de nem mindig. Sokszor huncutkodom, játszadozom vele, szeretem húzni az agyát :D Néha viszont annyira jól tud esni, mikor csak úgy elkap, leteper, és azt tesz veled amit akar.. Ilyenkor érzem igazán, h mennyire is szeret és kíván.. :) Szval szerintem teljesen normálisak a vágyaid ilyen téren, emiatt ne aggódj :)

18/L

2013. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális:D kikötöznélek aztán haddszóljon.:D

Vagy megparancsolnám hogy sz0pj le.:D Vagy ha olyan épp a kedvem akkor ülj a számra..:DD

Ha ez mellett hogy szeretsz alárendelt lenni még perverz is vagy, te vagy az én emberem.:D

20f

2013. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!