Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgethetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgethetnék egy ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, akit nem ismerek. Le szeretném szólítani, de ha le is szólítom, nem tudok vele miről beszélni. Mivel kezdjem? A ,,hogy vagy?" vagy a ,, mit csinálsz?"/,,miújság?" nem lenne jó, mivel nem ismerem. Tehát akkor hogy csináljam?!

2013. febr. 25. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
minden jön magától nálam d:
2013. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont, ha én vagyok a kezdeményező (fiú), akkor elvárja gondolom a lány, hogy tudjak miről beszélni. Nem?
2013. febr. 25. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább 15-20 éves lehetsz, szóval van másfél-két évtizednyi élettapasztalatod, amiről beszélhetsz. Hajrá! :)
2013. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Kittiiiiiiii-nél próbálkozz, gyakorlásnak jó lenne.
2013. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem az utcán pont tegnap egy srác azzal szólított le, hogy van-e nálam cigi. Teljesen spontán kezdtünk el beszélni. Mondtamm, hogy nem cigizek, megkérdezte, hogy hogy hívnak, aztán rögtön megkérdezte azt is hogy van-e barátom, és a végén elhívott egy randira.

Őszintén megmondva nem jön be nagyon a srác, de olyan határozott és magabiztos volt (nem rossz értelemben), hogy képtelen voltam neki nemet mondani:D

Szóval a lényeg az, hogy legyél határozott és magabiztos, az, hogy milyen ürüggyel szólítod le, hidd el, egyáltalán nem számít:) Ha pedig ekutasít, nehogy zavarba jöjj, az a legrosszabb, amit ilyenkor tehetsz. Inkább csak mosolyogj és kicsit viccelődj el ezen, és menj el. Ennyi:)

L

2013. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol függ hol szoktad látni :) ha buszon/vonaton/villamoson.. Akkor kérdezd meg mikor jön/indul a következő... Onnantol simán fog menni, milyen szép napunk van/dekár hogy esik az eső, aztán megkérdezed a nevét.. :)
2013. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!