Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire erkölcstele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire erkölcstelennek számít a mai világban?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat és véleményeket kérek!

Adott 3 barátnő, közülük 1 szingli, 2-nek van komoly párkapcsolata. 21, 22 és 23 évesek. Minden hétvégén járnak bulizni, iszogatnak is, néha túl sokat is. A buli azt jelenti, hogy disco, mert ezt a zenét szeretik, de néha akár koncertek is, lazulósabb pubok is szóba jönnek. A 3 legjobb barátnőhöz még csatlakoznak más lányok is, akikkel ott találkoznak a szórakozóhelyen. Lényegében nem történik semmi, táncolnak, röhögnek, hülyülnek, poénkodnak, másokkal társalognak. A kérdésem pedig most ez után jön. Miért van ez erkölcstelennek titulálva? A bulizás miért akkora nagy bűn? Esetleg irigység és féltékenység is lehet a háttérben?



2013. febr. 23. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, ez erkölcstelennek van titulálva? Valószínűleg történt más is, ami miatt erkölcstelen lehetne, mert így nem igazán értem, hogy mire gondolták az erkölcstelenséget.
2013. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmazok... Nem történt más, csak ez az állandó bulizás bökdösi sokak szemét... Kisvárosban laknak. Épp ez az érdekes valójában, hogy semmi különleges nem történik, mégis sok a rosszindulatú szöveg... És megjegyzem, a lányok senkinek sem ártanak, kedvesek, őszinték, barátságosak.
2013. febr. 23. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem erkölcstelen, mert mindenkinek egyéni dolga, mit csinál a szabadidejében. viszont én baromi liberális gondolkodású és jó fej vagyok. Nagyon sok ember nem ilyen, és ítélkezni fog olyan dolgok miatt, amihez semmi köze.
2013. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A baj az emberek gondolkodásával van. (Jelen esetben) ha egy lány elmegy bulizni úgy, hogy barátja van, akkor fejben elkezdenek komplikálni, hogy miért megy nélküle.. biztos megcsalja stb. Innen pedig már nem kell ragoznom, hogy erkölcstelenség..
2013. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez elég szomorú, mert nem igaz... :/ Egyikük sem csalja meg a párját, csak külön mennek bulizni. Külön a fiú és külön a lány, időnként van, hogy együtt, de legtöbbször külön, mert más városban is laknak...
2013. febr. 23. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Az én szememben akkor gáz, ha a sárga föld alá isszák magukat. Amúgy nincs vele baj.
2013. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!