Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyét csináltam magamból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csináltam magamból?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal fél év után,de még most is nagyon szeretem.Csúnya vége lett,de lecsendesedett.Már lassan egy hónapja vége,csakhogy nem tudjuk hagyni egymást még most sem.Nem akarok kibékülni,mert borzalmas részei voltak a kapcsolatnak.Egyszerre gyűlölöm és szeretem.Sose éreztem így senki iránt.Szakítás után még egyszer lefeküdtem vele,annak ellenére hogy tudtam hogy nem lesz folytatás.Emiatt hülyén érzem magam,hogy nem voltam erős és nem tudtam ellenállni.Most attól tartok ezáltal elvesztettem a tiszteletét,hiszen így is megkapott.Ezek után tudnátok ugyan úgy értékelni valakit mint eddig?

2013. febr. 23. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, hülye voltál. DE remélhetőleg tanultál az esetből. Felejtsd el és kezd új életet.
2013. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akarmilyen borzalmas valld be h szereted soot en is ugyanezt erzem valaki irant annyi kulombseggel hogy o leszar
2013. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!