Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s.! Hogyan flörtöljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s.! Hogyan flörtöljek vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú karate edzésen ismerkedtem meg vele..és hát megtetszett és facebook-on szoktunk beszélgetni..és hogy beszélgessek vele nem találok témát,hogyan flörtöljek vele vagy hogyan érjem le hogy belém szeressen???? Sok választ mert ma is fogok vele beszélni és nem akarok uncsi leni..

2013. febr. 16. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beszélj a sportról vele pl.
2013. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha összepasszoltok, majd lesz téma. Ha nem, akkor kár azon erőlködni, hogy magadba szerettesd.
2013. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget tőle! a férfiak/fiúk szeretnek segíteni :)
2013. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Menj neki edzésen. Bunyó közben markolj "véletlen" a tökébe. De ha elver, ne haragudj meg rá.
2013. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..D De úgy konkrétan mit kérdezzek tőle?? Hogyan flörtöljek vele????
2013. febr. 16. 17:38
 7/9 HUNarcher válasza:

1. tipp:Mond ezt PONTOSAN:

"Nemrég megismerkedtem egy fiúval aki nagyon helyes, ügyes..., de nem tudom hogy mondjam meg neki hogy mit is érzek iránta. Tudnál mondani ötleteket úgy hogy ne tűnjek nyomulósnak?"

És amiket mond te ugyanazt megismétled.

2013. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húú köszi :)) ezt félek neki mondani..nemtom mi lesz rá a reakciója de még még tanácsot adjatok pls :))köszi előre is
2013. febr. 16. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el kérdezni tőle olyan dolgokat, amik fiú-lány témájúak. Pl. a srácok miért csinálják ezt és ezt a lányokkal, vagy az ő haverjainak van-e már barátnője. Mit gondolnak a mai fiúk a lányokról, vagy ilyen jellegű dolgokat. Ez legalább rávezeti erre a pályára gondolatilag. De nyilván az egész beszélgetést nem tudom neked leírni ide előre...
2013. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!