Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Myvip randiról vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvip randiról vélemények?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
nem sok értelme van
2009. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl sok k betüs lány, sok raj, soknak van barátja de azért kíváncsiságból regeltek, Lányoknál meg azthalottam hogy sok pedofil jelölgeti őket... Hát nem tudom, én regisztrálva vagyok és megismerkedtem egy lányal akit elhívtam randira.Majd kiderül lesz e valami, mindenesetre egy probát megér. Csak azért vigyáz!
2009. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk nekem kevésbé kell vigyázni:D Azért én nem lány vagyok és nm 12 éves, hanem 19:D
2009. szept. 7. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Énis fiú vagyok és 18 éves,de mondom ma beszéltem azzal a lánnyal és ha nem kérdezek rá az állitolagos szakitott barátjára, hogy mivan,akkor esze ágába sem jutott volna közölni velem azt, hogy kibékültek. Ennek tetejébe még találkozni akar velem.Na azt várhatja... mondom lehet ismerkedni myviprandin,de akár hány éves is vagy vigyázni kell me nagyon megszívhatod. Bár hallotttam hogy valakinek összejött a dolog,de szerintem ritka az olyan, de egy probát megér akkor is.Énsem vagyok most elkeseredve csak kicsit gáz,majd talán a következő:D Neked meg sok szerencsét kívánok ha majd regelsz.Talán te szerencsésebb leszel:)
2009. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ötlet bejönne h kép meg adatlapot megnézni... Csak a kínálat vegyes. A helyes pasikat már kb 100-an jelölték szóval nincs sok esély, akik meg pl rám is rámtalálnak azok vagy tényleg pedofilok vagy fájdalmasan rondák.


17/L

2009. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megbotránkoztató.
2009. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem egy hónapig volt egy olyan kapcsolatom ami hazugság volt a myvip randin írt nekem a srác
2009. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég trágya maga az oldal,de istenítem mert ott ismertem meg a párom kb 8 hónapja és imádjuk egymást:-)
2009. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A volt pasim ott ismerte meg a mostani barátnőjét,aki mellesleg egy utcával lakott lejjebb,de nem is ismerték egymást addig:D

7hónapja vannak együtt és nagyon boldogok:)Aminek én nagyon örülök.

Én azt gondolom,hogy ilyen esetekben jó,ha egy városban laktok.

2010. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

erről az egész szarról csak annyit hogy...1 és fél hónapig írtam egy csajjal, 2 hete írtam neki hogy nem e akar talizni. 3x azt írta hogy meglátjuk. Mikor 4edszerre írtam neki egyszeribe eltűnt msnről, azóta nem is láttam fent. Írtam neki levelet is hogy mi a gond, direkt beleírtam a levélbe hogy ha nem akar talizni azt nyufodtan írja le...erre se volt képes válaszolni. Pedig komolyan jól kijöttünk addig. Szóval...no comment.


19/F

2010. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!