Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kurváznak le előszeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kurváznak le előszeretettel a fiúk? Mi nekik a kurvás?

Figyelt kérdés
Igazából elég gyakori hogy megyek a városban és beszólnak hogy ribanc, és hasonlók, de nem értem miért...
2008. jún. 4. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Úgy öltözködsz, úgy viselkedsz.


Vegyél fel olyan ruhákat, amelyek jobban takarnak, ne fesd ki magad erősre, és mozogjál kevésbé kihívóan.

2008. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én elég visszahúzódó típus vagyok, tehát nem riszálom magam, mindig hosszú nadrág vagy szoknya van rajtam, nem hordok mellkidobós topokat sem, mivel mellem se sok van. Ezért is nem értem a dolgot.
2008. jún. 4. 21:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg más híred van a városban? Lehet, hogy valami hülyeséget csináltál és sokan tudják, ezért szólogatnak be. De ez csak egy tipp, lehet, hogy nem ez a baj.
2008. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az kizárt hogy bármilyen hírem legyen mert nem járok bulizni meg szinte sehova, csak ha muszáj akkor lépek ki itthonról. Szőke hosszú hajam van, arra gondoltam még esetleg ez lehet de ebben is mi kurvás van, nem értem? Sminkelni is csak fekete szemceruza és ennyi. Mégis mindig beszól valaki és nagyon tud bántani.
2008. jún. 4. 21:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kisugárzásod miatt is. Meg a bunkók általában mindenkit lekurváznak... lehet, hogy olyan környéken laksz, ahol sok ilyen ember él.
2008. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van néhány rosszalód, aki terjeszt ezt azt rólad. Vagy tényleg csak bunkóság.
2008. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Kisugárzás lesz a bűnös, fent hordod az orrod, vagy csak kívülről látszik így. Én erre tippelek. (Személy szerint utálom a beképzelt p*csákat)
2008. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem semmi baj nincs veled, csak rossz helyen laksz.

Ha egy pasinak megtetszik egy csaj, de nem kaphatja meg, az első, hogy lekurvázza.

2008. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2%
nem kellett vona pénzt elfogadni érte, az nem a normális aktus része, félre lettél informálval
2008. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
A fiuknak mindenki kurva aki mindenkivel lefekütt már csak még velük nem.
2008. jún. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!