Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve nem bírom elfelejteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nem bírom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előre szólok hogy eléggé hülyének tartom magam ez miatt. Anno egy táborban találkoztunk, nem haverkodtunk össze és semmi nem történt. Egyszerűen csak megtetszett, annak ellenére hogy milyen bunkó volt. Nem mindig gondolok rá, de amikor látok egy helyes pasit, és elkezdünk flörtölni utána akaratlanul is rá gondolok. Még csak azt sem tudom hogy igazából mi fogott meg benne... Tudom, valószínűleg elmebeteg vagyok, amiért még mindig arra gondolok hogy milyen jó lenne legalább találkozni vele. De mit tegyek? Őszinte válaszokat kérek, még ha azok sértőek is. :(
2013. febr. 5. 14:27
 1/10 ASOT ***** válasza:

Igazad van elmebeteg vagy. :)


Nem lehet h túl sok időd van amit csak erre fordítasz h agyalhass a dolgokon? hogy nincs semmi amin gondolkodhass? Valami ami lekötne esetleg?

Te is tudod h nem ő az igazi mi is tudjuk, azt is tudjuk h neked elmentek hazulról de teljesen!

Mit akarsz tenni??

Egyedül akarsz majd megöregedni?

Ne őt keresd mindenkiben.


De az is lehet h túl fiatal vagy még mert ezt sem tudjuk.


De talán az is lehet h még nem találkoztál azóta olyannal aki valóban érdekelt volna és lekötötte volna a zagyvaságos gondolataidat.

2013. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez jól esett :D Egyébként tudom hogy el kell felejtenem. El is fogom, de hogy mikor?! XD 16/l
2013. febr. 5. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Mièrt kell elfelejtened?Messze laktok egymàstòl?Vagy korkülönbsèg?
2013. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak egy évvel idősebb nálam, viszont innen 120 km-re lakik. :/
2013. febr. 5. 15:28
 5/10 ASOT ***** válasza:

Háát az van akinek sok van akinek nem, nekem sok lenne az a 120, de van akinek nem :)

Nektek sok, ha nem megy a távkapcsolat akkor nem megy, és még fiatalok is vagytok.

2013. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van rà esèly, hogy talàlkoztok a közeljövõben?

2.

2013. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet :/
2013. febr. 8. 17:53
 8/10 ASOT ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy elkezdenél valami küzdősportra járni?
2013. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tàvolsàg àthidalhatò. Ha van jò tömegközlekedès akkor az ùt sem olyan hosszù ès ha nem kell sokszor àtszàllnotok akkor mèg csak dràga sem lenne.Sõt mèg több idõt tölthettek el együtt ha valahol fèlùton talàlkoztok.

Szerintem, ha amùgy is van esèly hogy talàlkoztok akkor beszèlj vele.

2013. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2. ès 6. voltam
2013. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!