Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miyen csaj vagyok? Jó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miyen csaj vagyok? Jó az alakom? Szép vagyok? Tetszek nektek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


2013. febr. 3. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem jól nézel ki, az alakod is jó és az arcod is szép. :)

Privibe üzenhetsz ha akarsz!

26/F

2013. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
Mond apádnak szajjon gect,te otvaros qrva.
2013. aug. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:

Szép vagy, de van nálad sokkal KÜLÖNLEGESEBB is, akinek nagyobb a kisugárzása,egyedi személyiség. Sajnos süt rólad a mai 21. század. Tipikus, olcsó, és tömeg. Ezer meg egy ilyen csajt látok az utcán, már kezd unalmassá válni a stílustalanságuk.

Az meg, hogy itt mutogatod magad, arra utal, hogy

1.növelni akarod az egódat.

2.itt ülsz a net előtt, és izgatottan várod, hogy azt írják, "jaj,de gyönyörű vagy", mert ezen kívül más öröm nem jut neked.

3.nincs normális kapcsolatod,és valószínűleg nem is lesz, mert hiába vagy szép,ha ostoba vagy,te pont az a típus vagy,aki csak egy éjszakára elég.

Látod, nem minden ember nyál csorgatva bámulja a képeidet, és nem minden ember ad neked elismerést. Valaki megmondja az őszintét,és az igazat. Jó lenne, ha kicsit gondolkodnál az élet valódi értékein, és nem az lenne a legfontosabb, hogy jó-e az alakod.

Nekem ennyi lenne rólad a véleményem.

2013. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
szép és csinos vagy de sztem ezt Te is tudod.
2013. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim válasza:
Csúnya vagy! :P :D
2014. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Udvarolnék neked. :)
2014. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 hippy baby válasza:
szép vagy vigyázz az alakodra! :)
2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!