Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy barátnőm, beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm, beszéltem róla haveroknak, most aggódom mit gondolnak rólam, szerintetek gáz? L24

Figyelt kérdés

egy újonnan megismert CSAJ szerelmet vallott nekem kb egy éve.kedveltem őt,és meg is próbáltuk együtt,mondjuk,úgy titokban.2hónapig működött is a dolog,de aztán elkezdett féltékenykedni,elegem lett belőle.


soha senkinek nem beszéltem erről a kalandról,kivéve a hétvégét,volt bennem pia,és témánál voltunk,elmondtam a sztorit.


most nagyon ramatyul érzem magam mit gondolnak rólam az ismerőseim.úgy érzem nem is merek a szemükbe nézni többet.

-

mi erről a véleményetek?


2013. febr. 3. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mennyire volt intim közetetk a kapcsolat?(szex pl?) de am akkor bi vagy?!
2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fospuska ***** válasza:
mivel én a párom fiúismerősei révén tele vagyok meleg ismerőssel,nekem nem lenne furcsa,egészségedre. amíg velem normálisan viselkednek,mi probléma lehetne?
2013. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24 éves vagy. Igazán lehetne ennél több eszed.
2013. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

minden megtörtént.

nagyon szerettem őt,meg azt,ahogy ő szeretett engem.

előtte se és utána se éreztem ilyet lány irány,szóval nem tudom..

2013. febr. 3. 17:07
 6/6 fospuska ***** válasza:
nem irigyellek,sokan nehezen dolgozzák fel az ilyet. sőt,ha rátesz a csordaszellem,nehéz idők várnak rád. de ha a barátaid,nem fognak elítélni érte. ha meg a hátad mögött sugdolóznak,a legjobb pozícióban vannak ahhoz,hogy kinyalják a segged.:)
2013. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!