Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha a párotok bulik alkalmával sokat iszik?

Figyelt kérdés
Amúgy egy nagyon normális pasiról van szó, de bulikon sokat iszik.
2013. febr. 1. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ha folyton részeg, azt nem bírnám
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mértékkel és ne négykézláb jöjjön haza.
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen.
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a lányok is ugyan úgy isznak mint a fiúk vagy még jobban tehát nem zavarja őket.
2013. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De én nem szoktam inni. Max koccintok ha muszáj, vagy egy kis pezsgő és ennyi. Életemben soha sem voltam részeg, egyszer volt csak hogy be voltam "csiccsentve" de akkor is csak mosolygósabb voltam, tudtam magamról stb.


De ő meg tényleg sokat iszik. Gimiben hányszor volt hogy nem tudott magáról semmit, most már azért annyira nem vészes, de nem is keveset iszik. De csak bulikor, összejövetelekkor!

2013. febr. 1. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat szoktam inni olyan alkalmakkor, de ezt azért, hogy jól érezzem magam és ez mindig sikerül is. Szeretem az alkoholt, a söröket, borokat, fröccsöt és a legjobb barátaimmal közösen inni (egyedül persze nem iszom). Szinte már életérzés, amit ilyenkor alkotunk, életem legkedvesebb emlékei ilyen helyzetekből jönnek. Nem kizárt, hogy a barátod is ugyan így áll ezekhez az estékhez. Őszintén, nem szívesen engedném el ezeket az alkalmakat és hidd el, hogy ezt nem alkoholizmusból mondom, vagy mert vágyom arra, hogy össze hányjam magam. :D Csak az érzés, a feeling, ami ezek mellé jár. De persze ennek része az is, hogy megvan mindennek az alkalma! De mint írtad, a párod is így áll hozzá, szóval szerintem ne akard elvenni tőle ezeket az alkalmakat... remélem azért Téged sem zavar ez annyira. :)

Persze ezek az én érzéseim... szóval inkább beszéld meg vele. :D

2013. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es nem kell az általánosítás. Vannak lányok, akiket zavar, ha túl sokat iszik a fiú és fordítva...
2013. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!