Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most szemezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most szemezik velem, vagy csak már annyira bámulom, hogy azt hiszi, hogy ismerem valahonnan? :-)

Figyelt kérdés

Az egész még úgy "kezdődött" (vagyis a legelős szemezésünk, amire emlékszem), hogy becsengetés után üres volt a suliban egy jó hosszú folyosó, és én jöttem az egyik irányból, ők meg 3-an a másikból. Ő ment középen, aztán mikor már kb. 3-4 méter volt csak közöttünk, akkor felvettük a szemkontaktust. Nem volt mosoly semelyikünk részéről, meg semmi más sem, csak szemeztünk, de addig, amíg el nem haladtunk egymás mellett. Láttam, ahogy megmozdul a szája egy halk "helló"-ra, én pedig csak gyorsan lesütöttem a szemem, és továbbmentem.


Aztán múltkor is ugyanez a történet, ők szintén 3-an, én egyedül, ellentétes irányból, csak most a zsúfolt folyosón. Most csak olyan 3-4 mp-ig tartott a szemkontaktus, mert gyorsan elhaladtunk egymás mellett. Megint semmi mosoly senki részéről, ő szintén egy halk "helló"-t rebeg (de csak a szájáról olvastam le), én meg lesütöm a szemem, talán elmosolyodtam.


Fogalmam sincs, milyen "diagnózist" várok, hogy miért lehet ez, de úgy izgulok ilyenkor, hogy mosolyogni is elfelejtek, és nem tudom, hogy visszaköszönjek-e neki, hogy szia?! És ha legközelebb meglátom, mosolyogjak, mi legyen?


Jajj, velem ilyen még soha nem volt, fogalmam sincs, hogy ez miért lehet, és hogy mit tegyek...


Előre is köszönöm a segítő válaszokat! :)


15/L


Ja, és ő 11.-es, kinyomoztam az osztályképek alapján :)



2013. jan. 30. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú.
2013. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy bámulna nem köszönt volna,vagy még rántana egyet a fején.
2013. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb köszönj neki te is, ha ő nem köszön (végülis már kétszer nem köszöntél vissza, lehet azt hiszi hogy nem vagy neki szimpi) akkor köszönj rá te, aztán előbb-utóbb ki fog ez alakulni köztetek, ennyi alapján valszeg bejössz neki,vagy ismer valahonnan korábbról.
2013. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma viszont tudatosan kerestem őt a folyosón, de nem láttam, elkerültük egymást. Akkor mosolygok majd rá, és köszönni is fogok, mit veszíthetek, nem? :)

Egyébként lehet, hogy ismer már látásból, mert adtam elő már 2 előadást a suliban, egy neves nap alkalmából :) Nem tudom, hogy azon ott volt-e, lehet...

2013. jan. 30. 19:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaaajj, most vettem észre, hogy azt írtam, hogy "legelős" :D :D :D Az legelső akart lenni, természetesen :)
2013. jan. 30. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:

Óóó, veszett fejsze nyele :(

Mindent elszúrtam :(

Mikor már én is vissza akartam neki köszönni, nem nézett rám olyan szép nagy szemekkel. Azelőtt 2x is volt ez a halk köszönés a részéről plusz a szemezés, viszont a maival együtt már 3x kapta el rólam a szemét, minden érdeklődés nélkül.... szép... ekkora marha is csak én lehetek :S

2013. febr. 8. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

szedd össze magad ifjú hölgy,és legközelebb köszönj rá hangosan és érhetően

semmi nincs veszve

biztos tetszel még neki, csak nem adtál neki semmi jelet.

2013. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)))

Nagyon remélem, hogy így van :)

Ráakartam én köszönni, de ha elkapja a fejét... mindegy, majd megpróbálom! :)

2013. febr. 9. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!