Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a felénél járok a 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a felénél járok a 24 évnek és képtelen vagyok elhinni ezt. Az időjárásnak van szerepe ebben, mert azt hallom hogy ilyenkor az emberek behúzódnak és ezért van?

Figyelt kérdés
5 és fél éve járok egy középiskolába és amióta elkezdtem a sulit onnantól fogva nincs barátnőm.Lehetséges ez? Ennyi befordulnának az emberek és ennyire nem akarnának ismerkedni?
2013. jan. 30. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy cikinek tartják hogy 24 évesen középsulis vagy?! Nem tudom, most nem magamból indultam ki, csak egy kérdés...?!
2013. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen az időjárásnak. Vagy a tömegvonzásnak. De biztos nem benned van a hiba, hiszen másnak sincs barátnője.(legalábbis itt a gyakorin. Itt mindenki szűz, vagy ha nem, akkor terhes)
2013. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 évesen minek neked még barátnő?
2013. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jaja itt csak szűz terheseket találni... ööö... vagy nem?
2013. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"(legalábbis itt a gyakorin. Itt mindenki szűz, vagy ha nem, akkor terhes)"


Ez tetszett :D

2013. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2: És előfordult már ennek a kettőnek a kombinációja is :-D
2013. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor ez a 25. éved
2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 The Other ***** válasza:

Ha a lányokkal is ilyen ködösen beszélsz, akkor ne csodálkozz, ha "szefósnak" tartanak. Egy kérdést nem bírsz normálisan kierőszakolni magadból:


1. A 24. életéved felénél jársz? Ha igen, akkor mi történt, ami miatt még mindig középsulis vagy, ráadásul 5,5 éve???


2. A 24 év felénél jársz, vagyis 12 éves vagy. De akkor miért fogalmazod ezt ilyen hülyén meg? De 12 évesen meg hogyan lehetsz 5,5 éve középsulis?


Azt pedig nem is említem, hogy az időjárásos dolgot komolyan gondoltad-e. Az oké, hogy télen nehezebb ismerkedni, de basszus, nem 5,5 éve, hanem csak pár hónapja van tél.

2013. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés?????????
2013. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!